reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Witam w to niedzielne popołudnie.

Emka nie pisała.

Mam nadzieję że wszystko jest ok i tylko nie ma siły na odpisywanie.

Jak tam Wasze cukry dziewczyny??Nie lubię tu takiej ciszy na forum:sorry:
 
reklama
Witam niedzielnie:-)
Ale cisza nikogo nie ma:-(
Assica też tak myślę że emka pewnie już po wszystkim tylko nie ma siły i głowy teraz na pisanie sms-ów:tak::tak: pewnie tuli do siebie już Polę?
U mnie cukry dzisiaj ok na czczo 74 po śniadanku 123 i po obiedzie 120 troszkę nie takie wyniki jak bym chciała no ale może być:-)
assica jak tam brzuszek nadal twardy?
 
Kurcze, aż tak dziwnie jak nie ma prawie co czytać :(

Co do cukrów to do bani. Na czczo po 12h niejedzenia 97, przed snem o 1 czyli po 6h miałam 76 - zmierzyłam z ciekawości. Po obiedzie w pierwszej godzinie przekroczyłam za sprawą sosu zaprawianego mąką ziemniaczaną - 157, po 2h już 116.

I chyba dobra wiadomość dla Filipka i dla mnie - 3ci dzień nie kupuję papierosów :-) Palę od ojca paskudne w smaku, co za tym idzie nie jestem w stanie spalić więcej niż 1-2 dzienni i to po połówkach :p Trzymajcie kciuki bo jeśli tak dalej pójdzie to za kolejne 3 dni nie będę potrzebowała już nawet tych 1-2 sztuk^^ i obym nie potrzebowała już nigdy niegdy tego paskudztwa :/
 
Emka Gratulacje!!! Ja to wiem kiedy do Was zajrzeć. A nawiasem mówiąc Pola urodziła się w ten sam dzień co ja!:-D:-D:-D

Aasica teraz Twoja kolej.:tak::tak::tak:

 
GRATULACJE EMKA
To się biedulka musiała nacierpieć tyle godzin męczarni a tu cesarka,no ale już ma po wszystkim i ma dzidzię przy sobie:-):-):-)
 
reklama
AgMich wieki Cię nie było!!!W takim razie wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzinek.

Byś mogła zaglądać częściej.Jak tam Twoje cukry??Masz czas żeby je mierzyć?
I jak tam twój mały mężczyzna się miewa??Karmisz piersią ??

Agga jak będziesz miała potrzebę zapalenia to najlepiej zajmij ręce klawiaturą i pisz jak najwięcej na forum żeby było co czytać!!:-p

A co taką długą przerwę zrobiłaś sobie z jedzeniem że aż 12h??
No ja dziś też miałam ciągoty na sosik ale tylko oblizałam łyżkę:-p

Rano muszę wstać wcześnie krew oddać a we wtorek do lekarza ....ciekawe ile mała waży..

A ile wWasze maleństwa już ważą???

Kurcze te 4 kilo chodzi mi po głowie.
 
Do góry