reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
No cały czas mam twardy a skurczów nie czuję.....ale takiego twardego to jeszcze nigdy nie miałam:sorry:.
Trochę bolało jak na miesiączkę ale tak na cały dzionek to chyba tylko z 10 min:sorry:


Też mam nadzieję że Emka już po wszystkim........bidulka tak się męczyć.

Moja mama rodziła mnie 24h:-:)-( w końcu skończyło się na cesarce mam nadzieję że nie pójdę w ślady mamy.
 
z tym twardnieniem to ja jestem zielona,może w taki sposób macica powoli się szykuje do rozwiązania, mi również brzuch mi się napina tak kilka razy w ciągu dnia:tak:
to twoja mama też swoje wycierpiała tyle godzin:szok::szok::szok:
będę trzymać kciuki i za ciebie;-):tak:aby poszło szybko i bezboleśnie;-)
 
A napój kupiony czy jeszcze do tego nie doszłaś?

Właśnie skonsumowałam serniczek własnej roboty z łyżką mąki ziemniaczanej ....też nie podnosi cukru:tak:
 
wiesz mam blisko do biedronki a za razem daleko:-D:-D:-D bo dotrzeć do niej nie mogę:-D:-D:-D
w poniedziałek wpadnę i sobie kupię,
a z serniczkiem to ja również mogę sobie pozwolić mam cukry w normie:tak::tak::-)
 
reklama
Do góry