reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Juz sie cieszyłam z ładnych cukrów a tu masz obiad :dorsz ryż pełnoziarnisty +sałatka z lodowej cukier 162 mało nie zemdlałam . Rybki jem czesto i po nich 100-110 a tu taka bomba:-(


Wydaje mi się że albo za dużą porcję zjadłaś albo za duzo ryżu było.

Ja ryżu brązowego mogę tak 2 łyżki i nie za duże!!!ale kazdy ma inaczej:sorry2:

Czasem też mam inny wynik jak po jedzeniu się położe albo usiąde przed kompem....stukanie w klawiature jakoś nie spala cukru:-p
 
reklama
Rybka - co za metoda!!! straszne - pierwszy raz o czymś takim słyszę!!!!! i co teraz w domu musisz tak dalej spać ?

nie takie znowu straszne w szpitalu tak leżałam w domku mam poduszki pod nogami:tak::tak::tak:

a moje cukry spadają nadal na insulinie ale spadają do śniadania mam już tylko 11j z 40j do obiadu wcale:tak::tak::tak: na noc dziś 34j pójdzie i codziennie zmniejszam bo cukry są coraz niższe rano 78-82 po śniadaniu koło 100:tak::tak::tak:
 
ja jestem w 32 tygodniu na diecie i insulinie od 19 tygodnia i brałam już 40jednostek a teraz jak mam poniżej 105 po śniadaniu zmniejszam o 2j ale w środe po wizycie na porodówce i niedocukrzeniach które miałam już codziennie zjechała mi z 40j do 17j od razu
a po nocy jak mam poniżej 85 zmniejszam na noc o 2j
 
Hej hej
Rybka, dobrze, ze już w domciu, ale mały się niecierpliwi, co by rodziców i siostrę zobaczyć, no i super, że cukry spadają i masz mniej insulinki, to przez dietę czy tak sobie się zmniejszają?
witam nowe koleżanki :)
mam napady na mandarynki, matko jak mi one teraz wchodzą, ale i tak staram się pilnować :)
 
reklama
Rybka napisalas ze na diecie i na insulinie jestes od 19 tyg
a w ktorym tyg ciązy bylas jak wyszly Ci pierwszy raz wysokie wyniki cukru

na początku ciąży miałam cukry ok ale często traciłam przytomność nikt nie wiedział dlaczego robili mi rezonans głowy eeg głowy ekg holtera serca i nic:no::no::no: a okazało się w 19 tygodniu że mam takie niedocukrzenia ale po glukozie wyszła cukrzyca:tak::tak::tak:

Riterka witaj a co u ciebie???

my póki co mam nadzieje że poleżymy w domku:tak::tak::tak: chociaż do tego 36tygodnia:tak::tak::tak:

w środe kolejna wizyta u gina i zobaczymy


a nie wiem ale chyba wam nie pisałam o moim nowym chlebie "1g" z piekarni Baton nie wiem czy to po nim mi się tak te cukry nie ustabilizowały:tak::tak::tak:

dziś na czczo 94 (lekko za wysoko) ale po śniadanku 101:tak::tak::tak: jutro rano tylko 9j insuliny:tak::tak::tak:

słodkiego dnia
 
Do góry