reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
ale pytasz o ciśnienie z powodu cukrzycy???

bo to nie mam nic wspólnego

ja mam normalnie niskie ciśnienie a że biorę fenoterol mam jeszcze niższe w granicach 80/50

a ty masz mierzyć ciśnienie??? może masz jeszcze inne czynniki wpływające na ciśnienie
 
a w którym tygodniu jesteś???

jak lekarz zalecił to bierz i tyle kontroluj ciśnienie a jak cię coś zaniepokoi dzwoń do gina:tak::tak::tak:

spokojnie leki są po to by nam i dzidziom pomóc ja ich biorę bardzo dużo i dzięki nim jakoś się kulamy:tak::tak::tak: a raczej leżymy ale 2w1:tak::tak::tak:
 
myślałam ze sie obejdzie , ze cisnienie spowodowane jest stresem ale mierze w domu i różnie to bywa, to tak troche jak z cukrami;p
 
Hej!
Rybka twarda i dzielna kobitka z Ciebie - super że Mateuszek jeszcze w brzuszku:tak:I fajnie, że cukry się unormowały:tak:

Moje cukry jakies dziwne - po słodyczach mam mniejsze niż po innych posiłkach:szok:a sprawdzam i po 1h i po dwóch. Np dzisiaj po orzeszkach m&m w czekoladzie po 1h - 114, po 2h - 89:cool2:

Chyba w tej ciąży ta cukrzyca łagodniej przebiega:happy2:

Kupilam ostatnio te paski do ketonów Keto Diastix ale jakoś mi nie podchodzą bo te kolory do sprawdzania takie dziwne, że nie kumam w którym przedziale jestem - dla mnie zupełnie różne od tego co mi wychodzi:shocked2::shocked2:Ale jestem raczej pomiędzy zerem a śladowymi ilościami.

Moje masto zasypane.....
 
reklama
Do góry