reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

No Rybka całe szczęście- już się martwiłam. A na jakich klockach - bo nie wiem o co chodzi?Ale żal mi ciebie że tak cię męczą. dobrze że te cukry spadły oby tak dalej.
 
reklama
No Rybka całe szczęście- już się martwiłam. A na jakich klockach - bo nie wiem o co chodzi?Ale żal mi ciebie że tak cię męczą. dobrze że te cukry spadły oby tak dalej.


łóżko miałam na klockach drewnianych 40cm i leżałam głową w dół nogami do góry po to żeby główka się małego z kanału cofnęła:tak::tak::tak:
 
od wczoraj roznie
zalezy od tego co zjem raz powyzej 120,raz ponizej 100
a czekolady nie jadlam od tygodnia:tak:

pozdrawiam wszystkie z Was:tak:
milego wieczoru i spokojnej nocy
widze ze za Wami dluzej zostane:tak::tak:
 
Rybka - co za metoda!!! straszne - pierwszy raz o czymś takim słyszę!!!!! i co teraz w domu musisz tak dalej spać ?

Emka
- widzę że u ciebie ta cukrzyca nei taka groźna :) ja bym się nie odważyła z czekoladą ale jadłam czasem szarlotkę i jakieś inne ciasta. A teraz wtryniam słodycze jak szalona - codziennie, chociaż przy karmieniu nie wolno :-( więc pewnie dlatego mały się skręca jak chce się załatwić, już sobie obiecałam że więcej nie zjem słodyczy, ale nie mam czasu gotować bo mały ciągle ryczy jak chcę go odłożyć i tak dopycham słodyczami.

Iza - widzę że masz chustę - właśnie zamówiłam jedną - bo nie mogę odłożyć małego na sekundę - możesz mi powiedzieć czy jak ma 3 tyg to powinnam go wiązać w pozycji kołyski czy mogę już na brzuchu ? czy może lepiej powinnam kupić chustę z kółkiem?
 
Iza - widzę że masz chustę - właśnie zamówiłam jedną - bo nie mogę odłożyć małego na sekundę - możesz mi powiedzieć czy jak ma 3 tyg to powinnam go wiązać w pozycji kołyski czy mogę już na brzuchu ? czy może lepiej powinnam kupić chustę z kółkiem?

zaleca się wiązać w kieszonkę jak dzidzia główkę trzyma sztywno, ale wiele dziewczyn wiąże dużo wcześniej... ja dopiero teraz wiążę w kieszonkę, a wcześniej używałąm tylko chusty lulu - czyli kołyski :tak:
zdecydowałąm się na chustę wiazaną, bo wydaje m isię, że daje najwięcej mozliwości i pozwala na przywiązanie dzidzi najbardziej pewnie i stabilnie... ale to może być tylko takie moje wrażenie :tak:

ja też jem dużo słodyczy :zawstydzona/y: to może być odreagowanie cukrzycy ciążowej:confused:
 
Iza - nie mam niestety innej chusty, więc muszę się nauczyć wiązać kołyskę z tej długiej chusty - podobno to możliwe, może się przejdę do klubu kangura w celu nauczenia wiązań :)
Z tymi słodyczami to jakiś koszmar - taka byłam dumna z siebie i myślałam że odzwyczaiłam się od tego nałogu ale jak widać to tak jak z alkoholem i papierosami - jest się zawsze słodyczożercą :-D
 
Emka Ty jesteś z karowej powiedz gdzie mam tam odebrac wyniki z posiewu i czy moge skonsultowac z lekarzem lub położną moje cukry?Ty jestes tam zapisana do poradni mozna sie zapisac, przy wypisie powiedziano mi ze jak cukry w normie to ok a ja mam takie pojedyncze skoki w ciagu tygodnia z 3 razy i chciałabym to skonsultowac.
A rybka którą zjadłam wczoraj okazała sie nieświeża niestety czy to mozliwe ze po nieżswiezym jedzeniu cukier mi skacze?:confused:
 
reklama
ja tego posiewu do dzis nie odebralam :| czyli miesiac :| zupelnie zapominam !!
a posiew z tego co niedawno dowiedzialam sie odbieramy tam na gorze na patologii. wez ze soba ten wypis na ktorym jest info ze posiew po 6 dniach do odbioru. sadze ze mozna na miejscu odrazu skonsultowac wyniki. mi powiedziano zeby dzwonic jakby cos. ale wiadomo jak bedziesz na miejscu to mozesz zapytac. najlepiej jest wiedziec co jadals i po czym mialas wynik wiekszy i jesc albo mniej albo wogole :)
 
Do góry