reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
nisko, ale w normie, ja bym się nie martwiła. A jak sie czujesz?
ja najniższy cukier miałam 46, i czułąm to bardzo wyraźnie - bylo mi słabo i trzęsly mi się ręce:zawstydzona/y: w przypadku takich objawów warto zjeć cukierka albo jeszcze lepiej łyknąć coli:cool2:
 
hejka
u mnie dopiero początek ciązy
podczas pierwszej wsio bylo oki
teraz zrobilam w czwartek pierwsze badania i cukier na czczo 110
od wczoraj mierze cukier na czczo i po 3 glownych posilkach
no i zaczelam diete
zobacze co bedzie dalej
czy ktoras z Was TEZ TAK MIALA czy cukrzyca ujawnila sie dopiero po tescie na obciazenie glukozą
blagam o odpowiedz
 
ja mialam po ponad 100 wyniki na czczo ale mialam optium xido glukometr i on zawyzal ;/ teraz mam aku czek i sa 88-94 takie mniej wiecej :)
a cukrzyca sie pojawila na obciazeniu glukoza w 24 tyg czy tam 27 :baffled::happy2:


a poweidzcie mi ile sztuk podkladow wziac i majtek poporodowych ? :)
 
Ostatnia edycja:
Juz sie cieszyłam z ładnych cukrów a tu masz obiad :dorsz ryż pełnoziarnisty +sałatka z lodowej cukier 162 mało nie zemdlałam . Rybki jem czesto i po nich 100-110 a tu taka bomba:-(
 
hejka
u mnie dopiero początek ciązy
podczas pierwszej wsio bylo oki
teraz zrobilam w czwartek pierwsze badania i cukier na czczo 110
od wczoraj mierze cukier na czczo i po 3 glownych posilkach
no i zaczelam diete
zobacze co bedzie dalej
czy ktoras z Was TEZ TAK MIALA czy cukrzyca ujawnila sie dopiero po tescie na obciazenie glukozą
blagam o odpowiedz
i jak wyniki po posiłkach?
kiedy będzies robić krzywą cukrową?
 
A jakie inne wyjscie z sytuacji widzisz najpierw dieta a jak ta nie pomaga to insulina plus dieta musi być odpowiedni poziom cukru dla dobra swojego i przede wszystkich dziecka .................ja nigdy nie miałam problemów z cukrem ani w mojej rodzinie widac ciąża tak na mnie działa jednych dopada innych nie trzeba jakoś sobie z tym poradzić...........
 
reklama
witam słodkie mamuśki

MY NADAL 2W1:tak::tak::tak::tak:

wczoraj nas wypuścili ze szpitala mamy grzecznie leżeć w domku
małemu się nadto spieszy ale udało się go puki co powstrzymać;-);-);-)

leżenie na klockach kroplówki zastrzyki i wizyta na porodówce wystraszyły Mateuszka i nadal siedzi u mnie w brzusiu a jest już z niego spory facet ma ponad 2kg:tak::tak::tak::tak:

z cukrami lepiej znacznie mi spadają mam insulinę już tylko do śniadania i na noc:tak::tak::tak:

pozdrawiam słodko
 
Do góry