reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

witam dziewczyny, my wreszcie w domu po takim czasie, urodziłam 22.12.2009r. mała ważyła 2730 i miała 52cm, pozdrawiam serdecznie i zycze wytrwałości:))))))))))))))))
 
reklama
mgielka czekałyśmy na te wieści!!! Gratulacje!!! Zaglądaj czasami i czekamy na zdjęcia!!!:-)

emka: nie wiem jak będzie z tymi paskami na Karowej, mi nie dali na szkoleniu jak poprosilam do własnego accu cheka -powiedzieli, że mam swojego lekarza poprosić. A żeby było lepiej to na wypisie oczywiście wpisali, że dali receptę na paski :wściekła/y:

AgMich: to chyba masz podręcznikowego baby bluesa?! :-) A reszta niech się buja, przytyłaś tylko 4 kilo o ile pamiętam i ci wytykali, że dziecko zagłodziłaś, a teraz nagle grubasem się stałaś?:-) Jak im się nie podoba, to niech nie przyłażą do ciebie :wściekła/y:

monia: widzę, że też czekasz - ścigamy się??? :-)
Łożysko o niczym ponoć nie przesądza -ja 3 tyg. temu miałam II/III a tydzień wcześniej na innym USG III. I dalej się turlam ;-) Bez żadnych skurczy w dodatku -tylko czasami "bóle miesiaczkowe". Ja to mam wrażenie, że nigdy się nie rozpadnę...

rybka: troche przymruż oczy na te pomiary z USG... może nie ma aż tak dużej różnicy... mi tydzień po tygodniu w dwóch różnych miejscach wyszło, że brzuszek najpierw był za mały o 1 tydzień a potem większy o 1 tydzień i w związku z tym waga Małego różniła sie o kilogram :szok:. Poza tym przeciez juz wykluczyli powiększone komory... kobieto, ile ty masz stresu w tej ciąży to ja ci współczuję bardzo, bardzo...:-(

Ja dzisiaj po wczesniejszym nocnym posiłku rano o 6.30 -91 a po dospaniu do 9.30 ;-)-90 :sorry2:. Więc wszystko mi jedno czy jem o 21 czy o 22 -na to wychodzi.

Wczoraj cały dzień dzieciaczek mi szalał i kopał i się rozpychał a dzisiaj aż się przestraszyłam, bo po zachęcie gorzką czekoladą i mlekiem nie chciał się ruszyć... ale w końcu zaczął delikatnie więc wielkie uuuuffffff... Odpoczywa widocznie po wczorajszym. Jutro kontrolne KTG i wizyta u doktórki.

Na obiad dzisiaj zafundowałam placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym oczywiście na śmietanie :cool2: i surówka z kapusty kiszonej. Po godzinie 101! no ale oczywiście po 2ch 128 :-). Potem już w dół. Ale warto było :-p
 
wiesz 2-3tygodnie różnicy to jeszcze nic z małą miałam około 2 tygodni różnicy zawsze ale 6 i to właśnie ta główka cały czas dominuje

a co do komór to są powiększone ale już od paru tygodni się nie rozrastają

ale co ma być to będzie nie mamy na to wpływu ale musimy zrobić wszystko by było ok:tak::tak::tak:

tyle już znieśliśmy to damy radę jeszcze trochę:tak:

a Mateusz nam to potem wynagrodzi:-D:-D:-D
 
u mnie na usg w 22 nozki byly w 24 a reszta 21,22 :cool:
nie mierzylam dzis cukrow po obiedzie i kolacji :) ale jadlam to co wczoraj wiec chyba nie trzeba skoro wczoraj bylo ok ;)
 
Mgiełka gratulacje!!!!
Jak znajdziesz czas to napisz jak było.

Witam słodziutkie.Coś namieszałam z tymi kolorami :zawstydzona/y:i nie wiem jak było pierwotnie.:sorry2:

Kurosław Ty się borykasz z cukrami rannymi a u mnie kiepsko od wczoraj po śniadaniu:wściekła/y:.
Wczoraj miałam 125:wściekła/y::wściekła/y: a po 3 minutach 117 pomyślałam że serek do smarowania mi nie posłużył i że za szybko od zjedzenia zmierzyłam.
Jem rano tylko 1 kromkę.

Dziś więc zjadłam pół kromki z sałatą 4 plastekami chudej wędliny....i trochę musztardy.....no chyba że to ta musztarda:-( i miałam 112:-(
Niby w normie ale po pół kromki to kiepsko bo głodna jestem a czekać muszę:-(.

Rybka musisz być dobrej myśli.....najważniejsze żeby maleństwo okazało się zdrowe i tak jak mówisz potem Wam to wszystko wynagrodzi:tak:

AgMich a Ty się nie przejmuj docinkami .....jak wchodzisz w stare ciuch to rewelacja.....
Mnie jak nie byłam w ciąży wszyscy ciąże wmawiali:wściekła/y::wściekła/y: bo taka bardziej kształtna ze mnie kobieta....
ale po tych komplikacjach cukrzycowych i po wszystkim muszę zrzucić parę kilo żeby uniknąć tej cukrzycy.
Olej te docinki.....ludzie są nie doinformowani i tyle.
Niewiedza to podstawa takich docinek.

Emka a u Ciebie jak dziś z cukrami rannymi??
Wczoraj widzę strajkowałaś;-)
Jak nie mam recepty to idę do lekarza pierwszego kontaktu...
Może przejdz się do przychodni i zapisz się do jakiegoś na wizyte....jak nie masz rodzinnego to chyba muszą Ci jakiegoś przydzielić:tak:
Chyba że w Wa-wie jest inaczej:sorry2:


 
hej hej w ostatnią środę tego roku:tak::tak::tak:

u nas dziś po jakiś 2 tygodniach rano cukier ok 85:-D:-D:-D:-D

samopoczucie też ok:tak::tak::tak:

a nie pisałam wam chyba że wczoraj miałam robione badanka na poziom insuliny we krwii wiecie o co chodzi wyniki za trzy tygodnie

AGA ty się nie przejmuj gadaniem każdy musi swoje wygadać w starym roku

EMKA jak cukry ??? co z paskami??? moja diabetolog mówi że różnica może być do 40% między glukometrami dlatego u nas są jednakowe dla ciężarnych:tak::tak::tak:

słodkiego dnia

ja od dziś znowu inaczej jem o 8 10 11 13 15.30 18 20 i 22 i mam tylko 20ww na dzień bo więcej nie daje rady zjeść czasem i tego nie zjem:confused:

no nic trzeba to trzeba jeszcze jakieś 6-7tygodni chyba że się okaże że z małym jest jednak coś nie halo to mniej:sorry2:
 
MGIELKA GRATULACJE I NAPISZ JAK SIE CZUJESZ I JAK TWOJE CUKRY!!!!

Iza ważę teraz 66kg. to mniej niż przed ciążą.:tak: tylko brzuszek trochę wystaje ale wiem, ze zniknie bo przecież to jeszcze świeża sprawa. :tak:

Rybka spora ta różnica ale wierzę, że będzie dobrze. U mnie też pojawiały sie dysproporcje a teraz mam synusia jak z obrazka:tak: Najważniejsze, że komory bez zmian. Super cukier rano ja tez dzisiaj taki miałam. :tak:

Emka jak dzisiaj twoje cukry? Ja załatwiałam paski w przychodni, szłam do recepcji i prosiłam o recepte. raz tylko miały problem to sama wbiłam sie do lekarza bez kolejki i załatwiłam.:-)

Kuroslaw może Twój mały wyskoczy w magiczną noc sylwestrową?;-) :-)

Dziękuję za pocieszenie. Od dzisiaj nie przejmuję się tymi głupimi docinkami! Na szczeście mój mąz ma urlop i nie pozwala myślec o głupotach. Dzisiaj wizyta u fryzjera! Wczoraj udało mi sie wyrwać z domu pomiedzy karmieniami i zrobiłam małe zakupy. Ach jak przyjemnie było pojeździć autkiem. Czułam sie jakbym z rok nie ruszała się z domu!;-):-D
 
reklama
na tym aku czeku mam dobre poranne :) i mysle ze to faktycznie ten aku czek mierzy odpowiednio bo niemozliwe bym nagle miala 120 rano i to przez prawie miesiac ;/

paskow nie mam - moze kupie na allegro :/ wizyte mam dopiero 6go.

a jesli chodzi o Karowa i ten robiony posiew to normalnie na gorze na patologii mam go odebrac ? :happy2:
 
Do góry