reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

dzięki dziewczyny za pocieszenie. u nas znowu kolki, wczoraj do 2 w nocy zwijal sie z bólu, i dzis od 13. ale za to od wczoraj bez butli, a wczesniej dokarmialam bebilonem. teraz nie wiem czy nie odlozyc piersi bo moze przez nia te kolki. kupilam dzis te czopki i dam wieczorem, oprocz tego daje kropelki koprze - a koperek daje max.2 razy dziennie jak wystepuje kolka po 20ml.
A dziś mąż zarejestrowal malucha i zapisał do pediatry :) wreszcie jakies pocieszenie.
A sylwester sami w domu, ale trochę mi sie humor poprawił:-) tylko sutki mi odpadają.
A cukry dzis na czczo zmierzylam i bylo 67.wiec chyba cukrzyca mineła na dobre, chociaz ani razu mi sie nie udało zmierzyc po jedzeniu.

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU DZIEWCZYNY!!!! POWODZENIA Z CUKRAMI I SZCZEGOLNIE Z PORODEM I MALUCHAMI!!!!!!!!!
 
reklama
Emka mój mały urodzil się 58 cm, większosc ubranek na 54-56 cm mu pasuje, ale 62 są dużo za duże. Kup chociaż 2-3 na 54 a więcej na 62.
Aasica słyszałam , że odciągnięte mleko może stać cały dzien w lodowce, a w zamrazalce dużej- ale nie wiem ile w tym prawdy ( ja tyle nie produkuje żeby mieć co odciągać :( )
 
oj nie pamiętam tych skarpetek i bucików - wiem że z tym właśnie największy problem :) bierz te najmniejsze - miniaturowe skarpeteczki :-D i tak będą duże - a to nie szkodzi bo zawsze można na ręce założyć zamiast niedrapek - bo one i tak ciągle spadają.
 
Też kupiłam większość ciuszków większych.Parę mam tylko na 56 .

A teraz piekę sernik bo jak za waszą namową sernik mi też nie podnosi cukru:tak:.....ale daję tylko łyżkę mąki ziemniaczanej i łyżkę cukru na 500g sera no i 3 jaja i ociupinę margaryny.

Co prawda mam inny ser więc mam nadzieję że cukier będzie ok.

A ile paczek pieluch kupiłyście na początek?? 2 paczki wystarczą??
Wiadomo facet może potem dokupić.

A i jeszcze jedno....

Pierzecie ciuszki w tych specjalnych proszkach czy nie???
 
Piorę w loveli - tak to się chyba nazywa - w płynie nie proszku i płuczę raz i prasuję. ale na szkole rodzenia mowili że na początek lepsze są płatki mydlane i żeby dwa razy płukać - ale uważam że bez przesady.
Pieluchy do szpitala zużyłam chyba 30 sztuk, w domu idzie tego dużo - przewaznie to przed karmieniem zmieniam pieluchę i w trakcie karmienia słyszę - kupa :szok: no i znowu ( a nie nawidzi się przebierać). Albo sika w powietrze na nową pieluchę i ciuszki :-D.
a co do ciuszkow to radzę dużo śpiochów sprzodu odpinanych. Bo mój np nie nawidzi sie ubierać i trzeba szybko i sprawnie - a wiadomo że też na początku panika - bo to przez głowę nie przechodzi itd. i takie zapinane na plecach czy przekładane przez głowę to nie używam i musiałam wysłać męża po nowe, szczególnie że miałam tylko jedne welurowe a maluch jest strasznym zmarźluchem i tylko welury wchodzą w grę. A wszystkie bluzeczki i półśpiochy w ogole nie używam bo uciskają mu brzuch a pępek jeszcze nie odpadł.
 
szczęśliwego nowego roku życzę wszystkim mamusiom ich pociechom narodzonym i jeszcze nienarodzonym oraz rodzinom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry