reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Właśnie też tak powoli myślę Monia- bezsensu to wszystko tylko się denerwuję nie potrzebnie. Dzisiaj do wieczora było dobrze, karmiłam tylko piersią i mały spał ale wieczorem już nie wystarczyło mu tylko moje.
Dzisiaj dałam radę zmierzyć cukier na czczo i było 57 :szok: nie wiem co to znaczy, ale jem piernika codziennie i kawałek czekolady też wczoraj zjadłam (chociaż nie powinnam przy karmieniu).
 
reklama
Maria28 z tym karmieniem to jest roznie....
najlepiej zapytaj siostre tą co przychodzi do dzidzi po porodzie....mi wlasciwie ona powiedziala,ze niema sie co zastanawiac i ze mam dokarmiac dziecko bo na wadze spada a jak zobaczyla ze nie mam tego sciagnietego mleka za duzo to kazala mi sie nie przejmowac tylko tak robic.Dziecko z czasem juz tylko na butli zostalo,ja bardzo chcialam karmic,ale wazniejsze bylo dlamnie to ,zeby bylo najedzone ....nie wszystkie widocznie mozemy karmic w obfitosciach....
 
ej dziewczyny a jak to jest z ktg ? od ktorego tygodnia robic regularnie i co ile ? na to trzeba miec skierowanie czy wystarczy isc do szpitala i powiedziec w izbie przyjec ze sie chce zrobic ktg ?
 
Dziewczyny życzę Wam wszystkiego co najlepsze, duż zdrówka dla Waszych rodzin, pomyślności oraz spełnienia marzeń!

Dopiero dziś mogę spokojnie usiąść, coś mi komp szalał. Mój Natanek właśnie się weranduje, u nas piękne słońce jest a to już drugi dzień:-)

Maria pijesz herbatki na laktacje??? Może to by pomogło. Ja mam to ograniczyć bo miałam za dużo pokarmu, a teraz już pije bo jakoś wydaje mi się, że mam mało, a na początku robiły mi się grudki. Co do karmienia to mój potrafi do 2 godzin być przy piersi i ciągnie i śpi, czasami między kamierniem wytrzymuje 3 godz a czasami to nawet po godzienie daje o sobie znać. Ja niestety nie potrafię się zorganizować, brakuje mi dnia.=====================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================

Dziewczyny czy można jeść pieczywo wieloziarniste??? Pytam bo mój mały często widzę jak się męczy i napina. Choć jem to co trzeba to jednak coś mu nie służy. |Może markizy waniliowe:zawstydzona/y:

Wczoraj mierzyłam cukier po śniadaniu konkretnym i miałam 80.

Rybka trzymam kciuki za Twoje cukry - ale z Ciebie twarda babeczka;-)
 
Witam światecznie.

Dziewczyny ja słyszałam żeby sprawdzić czy pokarm jest wartościowy trzeba wycisnąć do kieliszka trochę i odstawić na całą noc i potem sprawdzić czy jest w miarę gruby kożuch.
Tak mi doradziła doświadczona mama 2 dzieci.

Może spróbujecie bo jak się okaże że jest gruby to wydaje mi się że laktacja sama się wyreguluje przez ssanie małego........

Maria ten cukier 57 to szok ....:shocked2:....ale chyba lepiej mniej niż więcej.

Ja nie mam insuliny ciekawe czy jak urodzę to się unormuje........:eek:...

a może lepiej jak się ją bierze to szybciej się dochodzi do właściwych cukrów.....

Mgiełka a Ty na kiedy masz termin???bo jak pamiętam to Ty nie bierzesz insuliny.
Kurosław a Ty jestsś na insulinie??bo zapomniało mi się:sorry:
 
Witam
Kochane wybaczcie, że dopiero teraz, ale wcześniej nie dałam rady
również życzę Wam wszystkiego najlepszego na te ostatnie chwile rodzinnego świętowania:tak:
co do ktg to mnie dr wysyłał w konkretny dzień się umawiałam do szpitala i już, a teraz to nie wiem, bo jeszcze nie byłam.
Rybka jak tam się trzymacie??
we wtorek byliśmy u gina i Lenka już 1,5 kg waży :-)
 
reklama
Do góry