reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
ja insulinę już biorę 11 tygodni od 19 tygodnia dostałam po 4 dniach diety a cukry nie były wysokie do 125 po śniadaniu i 88-91 na czczo
i tak od 4 j do śniadania i 4 na noc doszłam do 28j i 18j + obiad 10j
z tym że z każdym tygodniem zapotrzebowanie na insulinę rośnie i koło 37-38 się powinno normować lub spadać:tak::tak::tak:
 
na czczo 95
do 1 h po posilku 140
zazwyczaj mam dobre wyniki :)
ale czasem cos ponad norme :(
jutro wizyta.


mam nadmiar leukocytow w moczu :| co to znaczy ?
 
Ostatnia edycja:
cholerka, co z Agą.... pewnie to tylko klopot z telefonem, a mi się wyobraźnia uruchomiła :-(

IzaBk jak maluszeki jak u Ciebie wyniki testu na obciążenie po porodzie robiłaś już? Mi wyszło po 2h prawie 150 i troch mnie to martwi dzwoniłam do położnej powiedziała że dieta bo to troche za wysoko i że do diabetologa ale teraz jak juz nie ciężarna to na nowo skierowanie i nie wiadomo kiedy wizyta :-(
mi 140, a na czczo miałam 114 :-( gin powiedział, że dużo, ale kazął powtórzyć w laboratorium z krwi żylnej... no nie wiem czemu mam nie dowierzac mojemu glukometrowi skoro na podstawie jego wskazań ustalałam dawki insuliny:eek: w każdym razie jakoś do labu mi nie po drodze, no i nie wiem.... zrobię badanie może po nowym roku.
a mierzysz czasem po posikach? no bo co Ci diabetolog zaleci, jak nie badanie po posiłkach :cool2:
 
Hej!
Ja na swoich paskach do accu chek z tym żółtym kółkiem z czarnymi paskami wyczytałam, że glukometr pokazuje wyniki o 11% wyższe.
Dzisiaj po śniadaniu (2 kromki chleba - jedna z wędlina, druga z twarożkiem) miałam po 1 h - 126:sorry:. Więc jeśli rzeczywiście ten glukometr troche zawyża to moj poranny wynik był chyba w normie. Co o tym myślicie?

IzaBk ja bym poszła i zrobila wynik w laboratorium.

rybka ja też jestem ciekawa jaki wynik byś miala gdybyś nie brała tej insuliny. I trochę się dziwię, że tak szybko dali Ci insulinę. A po ciąży z córką cukrzyca Ci sie cofnęła? Kontrolowałas ten cukier?
 
ja mam optimum xido i podobno zawyza o 20 % wiec zamowilam aku czek ale od 8 dni poczta mi go nie dostrczyla wiec nie wiem jak jest naprawde :(

dzis na 17-40 wizyta u lekarza. zobacze czy lekarz spodobaja sie moje wyniki cukrow :/ nie chce tej insuliny :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
czy ktoś wie, co się dzieje u Agnieszki?

Kurcze ja wysłałam wczoraj smsa i dziś dostałam że nie doręczono...

Iza tez się martwię.

Witajcie słodziutkie.

Nie miałam czasu za bardzo bo wiadomo jak przed świętami.....

Wczoraj u gin.

Mała ma już 1300 z hakiem.....ale gin twierdzi że to marcóweczka.....a ja swoje że luty.

Dziś w nocy koszmar taki ból pachwin i samego krocza że miałam wrażenie jak obudziłam się rano że jestem zlana potem:crazy:

I w nocy 6 razy Emka to pikuś ....u mnie ponad 10 jest co noc.Mam kamicę nerkową.


Iza , Kurosław wiecie może co z AGĄ????Ktokolwiek:eek::eek:
 
Do góry