reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

ziemniaczki wiem ze moge bo kiedys 4 zrobilam w obierkach i wynik byl ok. porcja naprawde nie byla duza :(
wychodzi na to ze ogorek :(
a rece nie pamietam czy umyte :/ w sumie nie wychodzilam nigdzie wiec pewnie nie myte :/ ehhh ! :no::szok:

a ja nie wiem ktory to ten chleb ;(
 
reklama
aasica nie odchudzam się, nie nie:no:
Poprostu jakoś przytyć nie moge:no:nie głodzę się ale też nie wpycham w siebie dużych porcji jedzenia jak wczesniej. Mam nadzieję, że malutka rosnie i nic jej nie brakuje. Na usg idę w styczniu i zobaczymy ile będzie ważyć.

Wogóle to w drugiej ciąży jest mi łatwiej, bo nie zdarzyło się, żebym miała cukier np.150. Staram sie nie przekraczać magicznych 120 po 1h:rofl2: W pierwszej ciąży zdarzało mi się nawet 170:shocked2:
 
u mnie dzisiaj rano 74 więc codziennie mniej:tak: Dzisiaj mija rok od śmierci naszej małej Ani.:-( Przez co jeszcze bardziej się boję tego co będzie. Na dodatek obudziły mnie skurcze:szok: zaczyna się na dole brzucha i rozchodzi na boki. Takie dziwne uczucie nigdy tak nie miałam. :szok:

Kuroslaw a Ty jak się czujesz? Jak ciśnienie i pachwiny? Bo moje jak by nie istniały:-D

Emka wysoki ten cukkier. Wydaje mi się, że jednak ziemniaki. Ja wcinam ogórki konserwowe i paprykę konserwową i jest ok. Kupuje je w biedronie. Ale na każdego co innego działa. Niestety nie ma reguły. A jak dzisiaj rano?

Aasica jak bym czytała swój wpis. Ja też się martwiłam jak Iza i Carioca się rozpakowały i teraz Hidid I Gabrielka. Nie martw się bo i tak będe tu zaglądać bo ten wątek jest mi strasznie bliski. Mój mąż śmieje się ze mnie i twierdzi, że połowa kobitek nie istnieje albo ściemnia.:no::wściekła/y: Ale to chyba typowe chłopskie podejście.

Maria jesteś już z maluszkiem? Trzymam za Was kciuki!
 
Ostatnia edycja:
Cześc dziewczyny, ja po wizycie u ginekologa i w poniedziałek do szpitala a we wtorek cc, dzis całą noc nie mogłam spac, mysłalał że mnie przytrzyma do Nowego Roku ale nie powiedział że nie bedziemy czekac, cieszę się i boję ale cóż taka kolej rzeczy, mała nie za duża waży 2550 ale jeszcze tydzień więc pewnie troszkie przybędzie, moje dzieciaczki zawsze rodziłam w wadze 2600 wiec tu tez nie sie co spodziewac wielkiej wagi, u mnie dziś cukier rano 88 ale wczoraj o 23 zjadlam kawałek sernika a co tam, pozdrawiam Was serdecznie i gorąco:))))))))))))
 
Witam słodziutkie.

ja dziś z rańca bo byłam na pobieraniu krwi:crazy:

AgMich daj znać że dostałaś wiadomość na priva bo jakoś nie napisało mi że wysłało wiadomość.Próbowałam 2 razy i nie wiem czy poszło.

Jakoś ta poczta skomplikowana:-p.

A co do nastawienia Twojego mężczyzny to wszędzie widzi chyba spisek:-D:-D

Uśmiałam się.
 
reklama
witajcie

konserwowych rzeczy nie wolno nie tylko ze względu na ocet ale ze względu na cukier!!!!


ja po spokojnej nocy tylko 2 razy siku i raz pobudka na tabletki

póki co czuję się w miarę ok po nich dostaję cordafen co 8 godzin:tak::tak::tak:

no zobaczymy od wczorajszego wieczorka jest ok:-D


dziś weszłam na wagę i 1kg na minusie schudłam:eek::eek::eek:ciekawe dlaczego???


a co do cukrów do chyba cordafen je troche podnosi ale zobaczymy po dzisiejszym dniu

emka - czyste ręce do badania cukru to podstawa jak amen w pacierzu:tak::tak::tak:

słodkości
 
Do góry