reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
wiem wlansie
najpierw napisalam potem przeczytalam uwaznie ;p
kurde
6 kanapek z dzemem ! nie mow ze z truskawkowym albo z czarnej porzeczki :wściekła/y:
a wlasnie ! polecacie jakis dzem ?? i jaka ilosc mozna go zjesc ?

ja w ciazy jadłam chleb deskowy z dżemem brzoskwiniowym - pół łżeczki na kanapkę i do tego kawa z mlekiem !! nie podnisiło mi cukru :) albo jadłam na II sniadanie serek ziarnisty z pół łyeczki tego dzemu i tez było ok :-D to były moje małe słodkie radosci :tak:

mdmd - masz rację .. ale wolałabym nie być w górnej granicy normy :sorry:
 
CZeść |Dziewczynki

Iza daj znać jak wyniki po obciążeniu??? Jestem bardzo ciekawa

My już dzisiaj do domku:-D pewnie troche to jeszcze potrwa wiec pomyslalam ze skorzystam z okazji i napisze, wyniki plytek wczorajszy u Malego 217 wiec rosna i to wlasnie tak mialo byc:-D jemu mierzyli cukry przez dwie doby i ja mialam sobie mierzyc przez 2 doby pozniej czyli od wczoraj mierze ale dla samej siebie - jak jeszcze mam czas, nad czczo 96, po sniadaniu zupa mleczna, 2,5 kromki zx kurczakiem i 2 kubki kawy z mlekiem zbozowej i jablko, full wypas:-p 102 wiec chyba normy sa juz ok, bede mierzyc z czystej ciekawosci a o normach Iza nic mi nie mowili. Nadal mam diete cukrzycowa w szpitalu, ale na obiad dostane tylko zupe bo juz wychodzimy.

Mdmd po 2 h mierzylam cukry od porodu i od porodu od razu odstawilam insuline, pani doktor pytalam to z insulina w tym szpitalu jest tak ze po porodzie zmniejszaja o polowe, ze wzgledu na to ze mialam tylko 2j to odstawilam calkiem:-)

Rybka a to Twoje cisnienie to rzeczywiscie niskie, Pytalam Ciebie czy nie mozesz pic kawy??? A i proponuje moze pomyslaisz o nowym zawodzie WROZKA;-);-);-)

Assica ja nie mam żadnych norm juz co do cukrow.

Mgielka trzymam kciuki:-) bardzo mocno trzymamy

Aga jak tam u Ciebie? A co do forum to mozecie sobie mnei wyobrazic ze zamiast drzemac z maluym to siedze przy komp i nadrabiam wqasze zaleglosci hihi:-):-):-)

Wiecie co u MArii????

Emka sfolguj troszke z jedzeniem! Tak nie mozesz:wściekła/y::no::no: Lepiej nadrabiaj woda a powoli ucz sie swojego organizmu bo z tego co piszesz to te posilki ktore jesz to ja bym je dzielila , mialam bardzo rygorystyczna diete.

Moje drozdzowki sa juz zakupione, przyjada po nas:-D:-D:-D
 
Gabrielka


ja kawy nie piję od maja wcześniej 3-4 dziennie a teraz sam zapach mnie odrzuca:eek::eek::eek: ja zawsze miałam niskie ciśnienie a ten lek jeszcze je obniża a podnosi cukry ale dziś jest ok:tak::tak::tak:

fajnie że już do domku zmykacie:-D

dbajcie o siebie

i poprosze o jedną drożdżówkę za mnie


ja się na wigilię najem :tak::tak::tak: mam na ten dzień zmienioną dietę i insulinę:tak::tak::tak: już tylko 8dni
 
reklama
Do góry