reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

aasica moje wskazanie jest to ze to juz moja trzecie dziecko, poprzednie tez byly ciecia a drugi porod z komplikacjami za duzo by pisac ale po krotce krwotok peknieta macica odklejenie lozyska, wiec nie za wesolo bylo.
 
reklama
a ja wlasnie jestem w strakcie robienia krzywej :tak: przed chwilką wypiłam 75g glukozy. Bez cytryny, bo boję się cytrusów ze względu na karmienie, ale jak się popije odrobiną wody, to da się wytrzymać tę zakurzoną słodycz :-p
na czczo miałam 114, moze dlatego, że wczoraj miałam stresujący dzień i na kolację po 22 zjadłąm 6 kromek chleba z dżemem :sorry:
ciągle nie wiem, jakie są normy cukru dla zdrowego człowieka

AgMich - Ania zawsze będzie żyła w Twojej pamięci! a synka urodzisz szczęśliwie, nie ma powodu, żeby miało być inaczej :tak:nie moge się go doczekać :tak:
 
norma na czczo do 120 dla zdrowego człowieka:-D:-D:-D fajnie brzmi

AGA Ania tam trzyma za was kciuki dzielna z ciebie babka:tak::tak::tak:

ja zawsze wierzyłam że nasze aniołki tam się za nami wstawiają:tak:
choć jak pomyślę że synuś by kończył 4 latka 25grudnia też ciężko się robi ale jak patrzę na Natalkę i swój brzuch wiem że tak musiało być

Maria jak u ciebie???
 
Iza, poniżej normy dla nieciężarnych:

Poziom cukru we krwi na czczo < 110 mg%
Poziom cukru we krwi 2 h po posiłku < 140 mg%
Poziom cukru we krwi przed snem < 120 mg%
Hemoglobina A1c < 6%

Gabrielko, a Tobie jak teraz kazali mierzyć, po 1 h czy po 2h po posiłku?
 
Iza, poniżej normy dla nieciężarnych:

Poziom cukru we krwi na czczo < 110 mg%
Poziom cukru we krwi 2 h po posiłku < 140 mg%
Poziom cukru we krwi przed snem < 120 mg%
Hemoglobina A1c < 6%

Gabrielko, a Tobie jak teraz kazali mierzyć, po 1 h czy po 2h po posiłku?

czyli w tej normie na czczo sie nie mieszcze :zawstydzona/y:
po godzinie miałam 164, jeszcze godzina czekania...

emka - bo ja już wyleczyłam moją cukrzycę ciążową :tak: :-)
 
reklama
wiem wlansie
najpierw napisalam potem przeczytalam uwaznie ;p
kurde
6 kanapek z dzemem ! nie mow ze z truskawkowym albo z czarnej porzeczki :wściekła/y:
a wlasnie ! polecacie jakis dzem ?? i jaka ilosc mozna go zjesc ?
 
Do góry