reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Jestem w szpitalu-
rozwarcie = 0
szyjka= twarda,
usg ok teraz wyszło że mały waży 3250g a 10 dni temu niby ponad 3500g.
No ale niestety jutro żel i mam rodzić :( nie ważne że zdrowa i cała jestem, ponieważ mam cukrzycę mam rodzić ! zła jestem bo nic małemu i mi nie dolega.
Obiad- zupa ala jarzynowa - zjadłam sam płyn, drugie =ryż, buraczki i gotowany kawałek kurczaka - 161 cukier :szok: szok!
kolację już sobie sama zrobię z wasą :)
pozdrawiam, i dam znać jak będę mogła jutro.
 
reklama
Cześć dziewczyny

Coś ostatni owsztscy tak szybko i ja tez:-)jestem nadal w szpitalu, mnaly cukry nadal w normie, pytalam dokladnie oi te cukry to chodzi o ti ze dziecko z matka cukrzycowa ma zazwyczaj za niskie cukry stad zawsze mnie pytaja o ktorej jad, a moj maluszek to glodomorek wiec nie narzekam, ale w nocy mialam dosc, tzn przyszla polozna wziela go do wozka tylko ze jak sie poruszyl to ja intreligentna:tak:zabralam go do siebie. :zawstydzona/y:
Piekne uczucie

Czekam na dzsiejsze wyniki z morfologii , jezeli beda dobre i bede sie miescic w normie bo norma to 150-450 . Maly wczoraj mial 188 i jak dzis beda tez dobre to juz jutro jedziemy do domku. od dzisiaj nie musze mierzyc cdukry, rano 96, po sniadaniu 2 kromki ale to bylo szybkie bo za duzo sie dzialo 97, po ibiedzie 96, a zjadlam jablko i po pol godz zupa i ziemniaki i kurczak 96 za chwile merze po kolacji po 2,5 kromki z poledwica i serem bialym i jablku:rofl2:

Rybka nie mozesz pic kawki na to cisnienie???
Nogi do gory i trzymaj sie jak najdluzej w dwupaku
czekam na wiadomosci od Marii.
Moze jest juz po???

Aga a Ty to juz w sobote pewnie bedziesz z malenstwem i oczywiscie na bierzaco infomuj nas.:-)
 
Dziewczyny 105 po kolacji, ja juz jestem chyba po:-D
Musze powiedziec ze jak beda po mnie jechac to od razu zeby wzieli ze soba drozdzowki z serem - te moje wymarzone:-)ale nie pisze juz o nich bo tylko robie smaki:-p:-p:-p
w miare staram sie nadrabiac forum ale wiecie jak jest.

Hidi jak dajesz rade??? Jak Twoje malenstwo???? Napisz jak znajdziesz czas:tak:

Nie wiem ktora to pisala o tyhm forum ze trzeba tu zajrzec i macie racje bo ja normalnie powinnam lezec i zbierac sily na noc a co robie ???:szok: siedze i chociaz na chwilke wejde i poczytam.
Jak to napisala chyba Kuroslaw??? Swietowanie z poloznymi chyba nie jest takie zle;-);-);-)

Znalazlam kartke co mozna jesc w diecie mamy to jest ze powinno sie ograniczyc ryby i jajko a ja na sniadanie jajko, ale pytalam polozna to wytlumaczyla ze wszystko w granicach:tak:

Trzymajcie sie:-D
 
Maria spokojnie dacie rade:-D:-D:-D a co do usg to może nie cztalaś ale wczoraj w nocy urodziła moja kumpela i o 22.00 jak miała usg mały miał niby 3100 a urodził się o 3.20 i 4100g!!!!!!!!!!:-D

my trzymamy kciukasy:tak::tak::tak::tak:

Gabrielka ile było partych moja przepowiednia się sprawdziła:tak::tak::tak:
dobrze by było gdyby was już jutro puścili trzymamy kciuki:-D:-D:-D

ja po cordafenie ciśnienie 70/50 a cukier po kolacji 95:tak: a niby miał mi podnieść cukier:cool:
a tu po 2 kanapkach 2 gołąbkach pomarańczy i orzechach 95 miło miło

brzuchol chwilowo lepiej zobaczymy jak dalej

jutro 29 tydzień zaczynamy
 
Witam słodziutkie.

Rybka ja podobno podnoszę ciśnienie więc jak coś to wal do mnie:-p.

A tak poważnie to dobrze że przynajmniej cukry też nisko:-)

Gabrielka powiedzieli Ci lekarze do ilu teraz możesz mieć po 1h???
Bo jestem ciekawa czy normy u zdrowych też nie mają rejonizacji:cool2:


AgMich a ktoś od Ciebie ma jakiś namiar jakby co??

Kurcze jak TY się już wypakujesz razem z Marią i Kurosławem to jakoś smutno mi będzie.....bo Wy to dla mnie zawsze byłyście:sorry:

Z drugiej strony fajnie bo już jesteście tak bliziutko.......
 
wrrr walnęłam posta i mi go wcięło, więc zaczynam od nowa:wściekła/y:

Witajcie słodziaki:-)

emka chyba musisz zmienić jadłospis albo jeść mniejsze porcje bo 180 to za dużo:no:
gabrielka fajnie, że Ci się cukry normują:tak:
rybka trzymam kciuki, żeby Mateuszek sie uspokoił i posiedził jeszcze u mamy w brzuszku> Jak leżałam w szpitalu to u nas wszystkim na skurcze czy twardnienie brzucha dawali fenoterol. Tez go dostajesz?

Ja dzisiaj kupiłam w Biedronce ten chleb, który polecała chyba riterka. Zjadłam na kolacje jedną kromkę (jest naprawdę duża) z kiełbasą krakowską i pomidorkiem i cukier 101:happy:Zmierzę jeszcze po 2 godzinach i zobaczymy. Tylko czuję , że mnie chyba zgaga łapie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ale bez chleba to mi to jedzenie wogole nie idzie.

Co do wagi to znowu schudłam i mam 1kg na plusie:eek:Chociaż ja z tych wielkogabarytowych jestem:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry