reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Jestem i ja, wciaż w dwupaku. Coś zaczynam myśleć ostatnio, że za szybko nie urodzę. Tak jak się całą ciążę oszczędzałam, tak teraz chodze na pełnych obrotach i nic. Zapomniałam napisać, że gin podczas ostatniej wizyty we wtorej nie wykonał "wizyty" bo stwierdził, że teraz to jakkolwiek by nie było to jest dobrze, czy jest rozwarcie, czy nie. Troche sie ucieszyłam, bo przed wizytą chciałam sobie zrobić z fryzurą "tam" porządek, a że straciłam kontakt z bazą i nie widziałam co robię to wyszło mi jakbym u szalonego stylisty była :-D Lepiej że sie obciachu nie najadłam.

Musze konczyc, bo maz mnie wygania.
 
reklama
Carioca z tym szalonym stylistą to chyba ma do czynienia każda z nas:-D:-D:-D Na pewno już Ci ciężko i rozumiem Cie, że się niecierpliwisz. Mój synuś urodził się cztery dni po terminie. Nie mogłam się doczekać a gdy zaczęły sączyć się wody płakałam, że to już.

Cukier po h po śniadaniu 98 a po dwóch godzinach o89. Czas na drugie śniadanko chyba skuszę się na kawkę z mlekiem i odrobiną cukru.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny Kaśka k przesyła serdeczne pozdrowienia. Biedaczka jest w szpitalu. Ma skurcze i dostaje leki na powstrzymanie akcji porodowej i leki na przyspieszenie rozwoju płuc dziecka. Te ostatnie rozregulowały jej cukry nie spadają poniżej 180. :-(Jeśli będą się utrzymywać na takim poziomie to dostanie insulinę. Trzymajmy za Nią kciuki.:tak:
 
Oczywiście, ze trzymamy za Kasię kciuki. Dziękujemy za wieści i podrów ją jak najserdeczniej.
Iza - czekamy na wiesci co u Twojego malucha :tak:
 
Iza - czekamy na wiesci co u Twojego malucha :tak:

U dzidziora nic. :-( jak zwykle wypiął się na mnie i na lekarza na czas badania, bo przecież czuje, że ciągle raczej jest przodem - plecami nie byłby w stanie robic mi takich rzeczy w brzuszkiem jakie robi... nie widzieliśmy buźki, ani krocza. ZNów plecy :eek: a, i uprzejmie raczył opuścić położenie glówkowe, i rozwalił się w poprzek. eee tam ...
a parametry wszystkie w normie, niemniej jednak jestem zawiedziona :sorry:
 
Iza - człowieczek z charakterkiem Ci rosnie :-) Moja to tam za każdym razem "broszkę" bezwstydnie pokazuje :-D Ale najważniejsze, że maluszek zdrowy :tak:
AgMich - jaki ładny avatar :tak:
 
reklama
dzis 95...juz przyzwyczaiłam się do myśli że nigdy nie zobaczę rano poniżej 90...

IzaBK ja dzis mam usg, ciekawe czy się pokaże bo ostatnio tyłek wypięło i tyle widziałam...zastanawiam się też czy jest sens płacić za 3d/4d skoro może być tak jak u Ciebie że nawet buźki nie zobaczę...hmm

a dzis znowu zjadłam jajka na śniadanie , nie wiem czy nie za dużo ich jem...na zmianę chudy biały ser albo jajka...

carioca77 Ty chyba też duzo jajek spożywasz:-)

migotka 20 jed.biorę od 3 dni...jak na razie bez znaczenia dla wyników
 
Do góry