reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Winorośłina uspokoiłaś mnie! Kilka dni temu przysłali mi detektor tętna płodu. Super sprawa. Nie używam często choć podobno jest bezpieczny, ale naprawdę polecam. Lekarz mi polecił po stracie poprzedniej dzidzi. Jestem teraz naprawdę spokojna!

Ja te zakichane ketony miałam już po tygodniu diety! Ale się bałam. Ale mleko rzeczywiście pomaga!
 
reklama
hidi - wynik jesczze nie idealny, ale poniżej setki, to już coś :tak: wczoraj jak brałam nocną, to myślałam o Tobie, dobrze miec ten pierwszy raz za sobą. A potem już nawet nie odczuwa się zmiany dawki

AgMich - mnie się wydaje, że faceci w taki dziwny sposób odreagowuja swój stres związany z całą ciążą i na dodatek tą nieszczęsną cukrzycą.. Moj w dzień po awanturze wrócił z zakupów, wyjął chałwe, otworzyl, i zaczął na moich oczach z zachwytem wąchać:crazy: beznadziejny przypadek. Zresztą, nie lubi nawet "słuchać" kopniaczków dzidzi.. no albo to go onieśmiela, sama nie wiem:-(
 
AgMich ja tez mam detektor tętna, bez niego swojego czasu latałabym co drugi dzien na IP;-) teraz na szczescie kreci sie niesamowicie, na nieszczescie w nocy i ja spac nie moge. Ale tak naprawde to wcale mi to nie przeszkadza, moge nawet nie spac oby dawalo znaki zycia
 
IzaBK dam sobie parę dni i poobserwuję i jak będzie trzeba to zwiększę dawkę. Mój mąż z kolei to mówi do brzucha, głaszcze, całuje...aż sama się dziwię:-D ale tak to jest z facetami, niektórzy nie potrafią okazywać wzruszenia czy też innych emocji bo tak juz mają zakodowane:) najważniejsze że są z nami i znoszą dzielnie naszą ciążę i tego się trzymajmy:tak:
 
IzaBK o której bierzesz nocną insulinę i czy jeszcze jesz coś potem?

biorę 7 jednostek zwykle ok 22 - zawsze co najmniej trzy godziny po insulinie kolacyjnej. A potem zjadam najczęściej pół kromki chleba i piję mały jogurt naturalny, albo nawet sam jogurt. I czasem kostkę gorzkiej czekolady :zawstydzona/y: albo dwie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

A Ty masz zalecenie jeść na noc?
 
Po śniadaniu cukry ok, po 1h 107a po 2h 98:-):-):-) Teraz drugie śniadanie i na spacerek! Taka piękna pogoda szkoda siedzieć w domu!
 
reklama
Cześć cukiereczki

Mój mąż to normalnie mnie wkurza, bo przynosi do domu jedzenia którego nie mogę, a wie, że ja nie potrafię się powstrzymać, jak mam niski cukier to rzucam się na jedzenie. Np ostatnio chipsy leżały a ja miałam taka na nie ochotę i musiałam trochę zjeść, bo bym się chyba przekręciła. Zero pomocy z jego strony, a później się dziwi, że zjedzone:baffled:

Widzę, że wyniki Wasze ranne już lepsze . Super oby tak dalej:tak:
 
Do góry