reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Dzień dobry :)

Nie chce zapeszac ale po 3 kromkach pieczywa chrupkiego z masłem orzechowym o 23 cukier po godzinie miałam 98, a rano przed 9 - 86 :D teraz się modlę aby to nie było jednorazowe xD i co najważniejsze nie budziłam się w nocy głodna :D miłego dnia Mamusie ! :*
Mam masło orzechowe dzisiaj spróbuję [emoji846]
 
reklama
Kurczę jestem pełna podziwu, że po takiej diecie nie macie ketonow. U mnie wystarczy, że ze dwa dni zjem mniej chleba i od razu pasek ciemny. Na szczęście mogę jeść i chleb i ryż.

Ja tez podziwiam i troche zazdroszcze ;)
U mnie wystarczy ze opuszcze weglowodany chociaz przy jednym posilku i juz purpura :(
 
Ja tez podziwiam i troche zazdroszcze ;)
U mnie wystarczy ze opuszcze weglowodany chociaz przy jednym posilku i juz purpura :(
A ja się zastanawiam bo u mnie w poradni nikt nic nie mówił na temat ketonów więc stwierdziłam że nie będę ich mierzyć bo i tak już mi konkretnie odbiło na punkcie mierzenia cukrów więc nie będę sobie dokładać bo wyląduje w psychiatryku..w moczu z labu nie wychodzą więc mam nadzieję że jest ok :( ale jak tak Was czytam że się męczycie z tymi ketonami to mi przykro :(
 
A ja się zastanawiam bo u mnie w poradni nikt nic nie mówił na temat ketonów więc stwierdziłam że nie będę ich mierzyć bo i tak już mi konkretnie odbiło na punkcie mierzenia cukrów więc nie będę sobie dokładać bo wyląduje w psychiatryku..w moczu z labu nie wychodzą więc mam nadzieję że jest ok :( ale jak tak Was czytam że się męczycie z tymi ketonami to mi przykro :(
Nie no, mi od 20 czerwca, czyli odkąd mierzę te cukry i ketony, to ketody wyszły 4 razy, więc nie ma tragedii:) ale to zawsze po tych dniach, gdy jadłam za mało węglowodanów.
 
Nie no, mi od 20 czerwca, czyli odkąd mierzę te cukry i ketony, to ketody wyszły 4 razy, więc nie ma tragedii:) ale to zawsze po tych dniach, gdy jadłam za mało węglowodanów.
Te ketony sprawdza się zawsze rano tak? Dziś siostra ma mi kupić u siebie w aptece takie paski więc zobaczę jak to u mnie wygląda [emoji4]
 
A ja się zastanawiam bo u mnie w poradni nikt nic nie mówił na temat ketonów więc stwierdziłam że nie będę ich mierzyć bo i tak już mi konkretnie odbiło na punkcie mierzenia cukrów więc nie będę sobie dokładać bo wyląduje w psychiatryku..w moczu z labu nie wychodzą więc mam nadzieję że jest ok :( ale jak tak Was czytam że się męczycie z tymi ketonami to mi przykro :(

Moja diabetolog bardziej sie denerwuje na widok ketonow niz przekroczonych cukrow...
Nie wiem od czego to zalezy - mowi mi w kazdym razie, ze to jest bardziej niebezpieczne dla malucha :(
Ja chyba tylko raz mialam je w tych wynikach z moczu, ale jak sie kontroluje czasem dwa razy dziennie w domu to jednak wychodza :(
 
Moja diabetolog bardziej sie denerwuje na widok ketonow niz przekroczonych cukrow...
Nie wiem od czego to zalezy - mowi mi w kazdym razie, ze to jest bardziej niebezpieczne dla malucha :(
Ja chyba tylko raz mialam je w tych wynikach z moczu, ale jak sie kontroluje czasem dwa razy dziennie w domu to jednak wychodza :(
To moja nie panikuje, pewnie gdyby było ich bardzo dużo i byłyby często, to trzeba by było działać. W poniedziałek idę na, mam nadzieję, ostatnie przed porodem badanie moczu i zobaczymy.
 
reklama
Do góry