reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Ja już nic nie kumam, dziś aż się poplakalam... na czczo 75, śniadanie - 3 kromki chleba i kawa - 155, przed drugim śniadaniem 89, obiad - ryż z kurczakiem w sosie słodko-kwaśnym - prawie 180 :( A już miało być tak dobrze
Nie przejmuj sie jednym dniem. Ja dzisiaj na sniadanie zjadlam 2 kromki chleba zwyklego (maz pomylil chlebki) z herbata gorzka no i jeszcze zalapalam sie na wynik 136, a po 1,5h od sniadania spadek do 72. Jestem w szoku,ze w ciagu 30 min spada cukier z 136 na 72.
Glowa do góry! Juz blizej niz dalej i tego należy sie trzymac. Pozdrawiam
 
reklama
A u mnie dzisiaj cukier bardzo niski... Po śniadaniu 93, po 2 śniadaniu 107 a był to gołabek w sosie pomidorowym, po obiedzie 120 a jadłam biały ryż, po podwieczorku 103 chociaż były to 2 kromki białego pieczywa! Także nie narzekam dzisiaj :D
Brosandi nie ma się czym martwić, może dzisiaj nie był Twój dzień :) jak znam życie to u mnie jutro będa przekroczenia skoro dzisiaj było dobrze :)
 
Trochę mnie pocieszyłyście, wczoraj kolacja i dziś śniadanie super, wynik w okolicy 110 :) w piątek ciąża donoszona, zaczyna skakać ciśnienie i jestem coraz bardziej przekonana, że w piątek lekarz powie szpital i wywołanie :p synek pewnie waży ponad 3 kg, to można działać. Już się doczekać nie mogę szczerze mówiąc, ta pogoda mnie męczy, nie wyobrażam sobie ciąży przy upałach 35 stopni...
 
Trochę mnie pocieszyłyście, wczoraj kolacja i dziś śniadanie super, wynik w okolicy 110 :) w piątek ciąża donoszona, zaczyna skakać ciśnienie i jestem coraz bardziej przekonana, że w piątek lekarz powie szpital i wywołanie :p synek pewnie waży ponad 3 kg, to można działać. Już się doczekać nie mogę szczerze mówiąc, ta pogoda mnie męczy, nie wyobrażam sobie ciąży przy upałach 35 stopni...
Widzisz,nie masz co sie denerwować. Juz Ci troche zazdroszcze:) ja jak mam wyjsc na takie palace słońce to mi sie juz nie chce. Moje dzisiejsze śniadanie ciemna bulka i gorzka herbata-cukier 137 :p ale w normie :D pozdrawiam
 
Cześć Drogie Mamusie! Dzisiaj pozwoliłam sobie na obiad wpierniczyc zawijanca z kebabem w naleśniku,oj dużego. Cukier po godzinie 117 :) na usg maleńka waży 1800g w 32 tyg. Zaczynam wrzucac na tryb luzu,mimo,ze śniadania nadal oscyluja mi między 120-130. Pozdrawiam i co tam u Was slodziutkie?
 
:-p
Trochę mnie pocieszyłyście, wczoraj kolacja i dziś śniadanie super, wynik w okolicy 110 :) w piątek ciąża donoszona, zaczyna skakać ciśnienie i jestem coraz bardziej przekonana, że w piątek lekarz powie szpital i wywołanie :p synek pewnie waży ponad 3 kg, to można działać. Już się doczekać nie mogę szczerze mówiąc, ta pogoda mnie męczy, nie wyobrażam sobie ciąży przy upałach 35 stopni...

Zazdroszczę ☺️ Też już bym chciała być po ☺️ Ale z drugiej strony teraz to już z górki pójdzie...
Jak tam Wasze cukry dziewczyny? Ja dzisiaj najadłam się truskawek bo miałam straszna ochotę na słodkie.. A dodatkowo mój mąż po powrocie z pracy przyniósł cała siatke słodyczy i to takich, że od razu gdybym mogła to wszystko bym zjadła :-p:biggrin2:
 
Trochę mnie pocieszyłyście, wczoraj kolacja i dziś śniadanie super, wynik w okolicy 110 :) w piątek ciąża donoszona, zaczyna skakać ciśnienie i jestem coraz bardziej przekonana, że w piątek lekarz powie szpital i wywołanie :p synek pewnie waży ponad 3 kg, to można działać. Już się doczekać nie mogę szczerze mówiąc, ta pogoda mnie męczy, nie wyobrażam sobie ciąży przy upałach 35 stopni...
Brosandi jak sie trzymasz? Do piątku jeszcze tylko dwa dni. Jak ssmopoczucie i Twoje cukry?
 
Brosandi jak sie trzymasz? Do piątku jeszcze tylko dwa dni. Jak ssmopoczucie i Twoje cukry?
Wczoraj byłam na ktg, bo mnie podbrzusze bolało, ale nie zapisał się ani jeden skurcz :D więc nie wiem co to było. Cukry różnie, czasem ok. 100 po mega obiedzie, czasem po dwóch kanapkach 170. Już się przestałam przejmować, bo co bym nie zrobiła to wynik jest nieprzewidywalny. W piątek wizyta, zobaczymy co powie ginekolog. Mam nadzieję, że nie będzie kazał czekać kolejnych dwóch tygodni, bo się wykończę. Jak coś za tydzień wizyta u diabetologa...
 
Wczoraj byłam na ktg, bo mnie podbrzusze bolało, ale nie zapisał się ani jeden skurcz :D więc nie wiem co to było. Cukry różnie, czasem ok. 100 po mega obiedzie, czasem po dwóch kanapkach 170. Już się przestałam przejmować, bo co bym nie zrobiła to wynik jest nieprzewidywalny. W piątek wizyta, zobaczymy co powie ginekolog. Mam nadzieję, że nie będzie kazał czekać kolejnych dwóch tygodni, bo się wykończę. Jak coś za tydzień wizyta u diabetologa...
Trzymaj z nami kontakt:) napisz koniecznie co po wizycie u gin.
 
reklama
Dziewczyny jak tam dzisiaj u Was cukry? U mnie wysoko bo między 135-139 mg a po 2 śniadaniu nawet nie zmierzyłam bo poszłam spać i wstałam dopiero na obiad..
 
Do góry