reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Chwalę się, dziś pierwszy raz wszystkie wyniki w normie :D
Od kilku dni miałam za wysokie po kolacji, dziś poszłam na spacer, polazilismy z mężem po ogrodzie i 120 :)
Po obiedzie wyszło 139, zmierzyłam z ciekawości z innego palca i 151, rzeczywiście te accu check czasem wariują chyba!
 
reklama
A propo zastrzykow...ja mam od dzisiaj włączony neoparin w brzuch i moje pytanie...czy ten zastrzyk boli? W sensie takiego rozpierania pieczenia?dzisiaj jak mi położna robiła to myślałam że się obsram ż bólu....
Szczerze mówiąc niemal za każdym razem. Nie tyle samo wkłucie co właśnie podawanie leku, kiedy "wlewam" go do brzucha. Fajnie, że dostalaś Neoparin, większość przepisuje Clexane, a jest droższy i mniej dostępny, nie wszyscy aptekarze też mówią o możliwości zamiany.
A i przygotuj się na siniaki, całe podbrzusze mam sine :(
 
Dziewczyny bardzo wam współczuję. Ja mam tylko na noc. Byłam dziś u pani diabetolog i mi pokazała jak kłuć poprawnie udo. W poradni to chyba jakieś głąby pracują albo sadyści bo według nowej instrukcji obsługi pena faktycznie nic nie boli. Pokazała jak złapać fałdkę i igłę wbiła pod kątem 45 stopni, a nie 90. Igła zostaje w tkance tłuszczowej i nie wbija się w mięśnie. Nic nie poczułam. No i też mam mniejszą dawkę insuliny 4j, a w poradni kazali brać 9j. Dostałam instrukcje kiedy i jak zwiększać dawkę o ile będzie taka potrzeba. Ogólnie jestem zadowolona. Otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania i jestem spokojniejsza ;)
 
Ja zauważyłam że jak nasikam na ten pasek to nie zmienia koloru ale jak poleży z pół godz to wydaje mi się ze odrobinkę zmienia kolor a jak wyrzucę do śmieci to już wogule ciemny się robi. Z tąd moje pytanie czy zauważyłyście u siebie coś takiego? Może pod wpływem zarazkow w tym koszu ciemnieje. Już sama nie wiem...
 
reklama
Do góry