reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Dziewczyny ja dziś na kolację pól grahamki 70g, do tego pól szklanki mleka 2% i cukier 117 czyli w normie! Polecam


Jestem w 36 tygodniu.
 
reklama
Eveee ja naprawde malo zjadlam ja dalej czulam glod jak kończyłam jesc :/ rodzaj makaronu nie gra roli bo uwielbiam je wszystkie ;)

Jutro bede testowac to mleko choc troche sie boje zebymi w kosmos nie poszlo.
W sumie jeszcze nigdy nie przekroczylam 140, a 140 mialam raz na samiutkim poczatku przy sniadaniu bo za duzo zjadlam na raz
 
Eveee ja naprawde malo zjadlam ja dalej czulam glod jak kończyłam jesc :/ rodzaj makaronu nie gra roli bo uwielbiam je wszystkie ;)

Jutro bede testowac to mleko choc troche sie boje zebymi w kosmos nie poszlo.
W sumie jeszcze nigdy nie przekroczylam 140, a 140 mialam raz na samiutkim poczatku przy sniadaniu bo za duzo zjadlam na raz
Ja też się mleka obawiam. Zresztą zauważyłam, że po mleku, śmietanie czy twarogu mam zgagę.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
ja ogólnie to mam po każdym posiłku w normie, prócz kolacji, może dzisiaj dlatego, że zjadłam płatki kukurydziane i nie doczytałam, że one mają jednak cukier ;/ no cóż - 140 nie przekroczyłam, więc nie jest źle. Ja według kalkulatora powinnam jeść 8 posiłków, a jem 7... Badam cukier też różnie, 3 razy w ciągu dnia po 1 godzinie po posiłu, 2 razy w ciągu dnia po 2 godzinach, bo mi wyszło z krzywej cukrowej, że mam wzrost cukru po 2 godzinach (jak na razie po dwóch godzinach wychodzi w normie i to idealnie).
Jutro niestety wyjeźdżam i mam nadzieję, że dochowam wszystkich godzin, ale coś czuję, że pomiar glukozy po śniadaniu nie będzie o 8.30, tylko o 9 (bo będziemy jeszcze w trasie).
 
Basia ja tak mialam przed chwila ukulam palc nie chialo leciec to przycisnelam i pokazalo 149:o po 1 kromce razowego kawalku parowanej piersi ogorkach kiszonych rzodkiewce i pomidor koktajlowy. Zmierzylam jeszcze raz i 127 i tak duzo
 
Dziewczyny u mnie jeszcze pomiary wychodzą zawyżone jeśli nie umyje dokładnie rąk mydłem i nie wypłucze w naprawdę ciepłej wodzie + ręcznik tylko mój do rąk i dietetyk powiedziała ze tak jest bo bakterie na rękach czy pot lub pomiar po dotknięciu twarzy wychodzi zawyżone :/

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz nie wiem co jesc bezprzerwy przekroczenia na czczo 94, po jajecznicy z 2 jajek pomidorkach kokt i krimce razowego z wedlina z kurczaka 123 a bylozawsze dobrze potaki sniadaniu
 
reklama
Do góry