reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Aga
Super ze juz wszystko w porzadku :)Ja tez kazda kontrole przezywam :)

Ktoras z dziewczn pytala czy robilam badanie malemu w kierunku pasozytow. Robilam-na szczesnie BRAK :)
my od jakiegos czasu raczkjemy u wstajemy na nozki jak sie czegos przytrzymamy :)
Hmm od jakiegos czasu ma krostki na buzi, nie sa one czerwone tylko taka kaszka widoczna pod swiatlo np.
Kazdy mi mowi ze normalne i ze minie ale wczesniej nie mial teg. Alergia??Ale na co...

A tak poza tym Zdrowych, Wesołych Swiat :)
W tym roku kazda z nas moze sprobowac wszystkiego ze swiatecznego stolu :)Ach co za uczucie :) hehe
 
reklama
Ja jestem na diecie Vitalii..wszyscy mi mowili, ze to dieta cud i rzeczywiscie :D wszystko jadlam a w tydzien gubie kilogram :D teraz pewnie troche nadrobie, bo robie swieta u siebie i nie zamierzam odmawiac sobie jedzenia skoro tyle sie juz narobilam :)


Sylwia
Idz z tym do pediatry jak Cie niepokoi. Dzieci maja czasem rozne dziwne krostki, pojawiajace sie w roznych dziwnych momentach zycia i to przechodzi. Z drugiej strony alergia tez moze sie nagle wyjsc. Nie powiem Ci co to za krostki, bo ich nie widzialam, ale jak masz sie niepokoic to idz do doktora :) Super, ze juz stajecie. Ale ten czas ucieka! :) dopiero co panikowalas z powodu drobnych wykroczen cukrowych ;)



Az dziwne, ze nie wchodza tu nowe dziewczyny. Nikt nie ma cukrzycy???? Haaaalooooo ;)
 
Hej, no Margo pisz o tej diecie, ja za duzo jem, ważę juz tyle co w dniu wyjścia ze szpitala, gdzies przez trzy miesiące trzy kilogramy wróciły, co to będzie... na aerobik bym się zapisała ale zauważyłam ze jak się mecze i poce np przy sprzątaniu to jakoś z pokarmem cienko. Niunia się denerwuje, a ja to nadjadam... i błędne koło!

Natka kiedy to wesele?
 
Hej
jak tam po swietach?Moj maly po wczorajszych gosciach padl bardzo szybko. i spal i spal :)

Dziewczyny odstawilam go juz calkowiecie od piersi i dostaje bebilon. Daje mu codziennie witaminy OmegaMed baby gdzie jest DHA i wit. D. Wczoraj zwrocili mi uwage ze skoro dostaje DHA w mleku to nie powinnam mu juz podawac dodatkowo bo przedawkuje. hmmm....ale dziwne bo skoro wit D ma w mleku a nalezy ja podawac dodatkowo to dlaczego DHA maa zaszkodzic.
Co o tym myslicie?
 
A U nas mało gości, więcej będzie w sobotę teraz :)

Sylwia ja oprócz mm daje tylko Wit D. I to mi pediatra zleciła. Nic więcej dawać nie kazała. Myślę ze lepiej zapytaj lekarza bo to często ustala się pod dziecko z tego co zauważyłam każdy lekarz po swojemu robi.

Dziewczyny a ja mam zagadkę bo mała po tym wielkim apetycie teraz zaczyna cudowac przy jedzeniu. I zastanawiam się czy nie ma za częstych posiłków po południu. Bo je 14-15 obiad 17. Deser 19. Kaszka i 22. Mm na noc. Myślicie ze gdybym zabrała tą kaszke o 19. I dała np trochę więcej mm na noc to też byłoby ok ?
 
Sylwia
Ja dawalam Julci witaminy tak jak Ty i jest ok ;) Dha raczej nie przedawkujesz, raczej wit.D. Jesli dostaje 800ml mm na dobe to nie trzeba dawac wit.D.


Aga
Musisz poprobowac z tymi posilkami.


Ja jestem zalamana, bo Jasio w ogole nie chce jesc :( Julcia pozerala wszystko a on tylko by pil mleko. Nic mu nie smakuje poza bananem. Wszystkim pluje. Tego banana to i tak podalam dopiero wczoraj. Do tej pory jadl tylko warzywa i jabluszko. A wczoraj sie poddalam i podalam slodkiego banana zeby w koncu sama miala jedno karmienie bez frustracji :(
 
Hej Laski :)
Margo nie martw się tym niejedzeniem ;) mojej Buni musiałam podawać owoce pipetą do leków, bo inaczej pluła albo miała odruch wymiotny, z obiadkami też była lipa, aż pewnego pięknego dnia zaczęła ładnie jeść :) teraz też czasami ma focha na jedzenie, ale jest o niebo lepiej i kasze zaczęła jeść
Ja mam takie pytanie, moja ma 9 m-cy i
Chce jej teraz wprowadzić makaron jakiś i myślałam może o kukurydzianym, macie jakiś sprawdzony (dopiero będę wprowadzać gluten, więc chyba to na razie jedyna opcja..)?
I ostatnio mi się nie podobają kupy mojej gwiazdy... Jakieś takie mocno zapachowe i ogromne i minimum 2 dziennie, a dzisiaj to zrobiła kupę,od razu zmieniłam pieluchę, a pupina czerwona do wieczora - tak jakby odparzenie sie robiło. Zęby jej idą, i moja pediatra mówi, ze kupy mogą być brzydsze podczas ząbkowania, a ja się martwię, bo przypomina mi to kupkowo-alergiczne problemy z naszych początków... A wizyta u gastroenterologa dopiero 10 kwietnia...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzudzenka co do makaronu nie pomogę bo jak ja wprowadzalam to mala juz gluten normalnie i zwykly jej dawalam ;)
A z tymi kupami to nie stresuj się tak od razu. Moja też nieraz jak robi to intensywnie czuć ;)
Często też zdarza się ze ma 2 na dzień a i odparzenia były jak kupa kwasna jakaś. Myślę ze mogą być żeby ale też i zależy co zje. No niestety to już nie są te kupki po samym mleku :)
 
Do góry