reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Ania czyli jednym słowem Twój organizm nie tolerował tego chleba. Mnie np diabetyk powiedziała, że lepiej kupić chleb graham czy żytni bez ziaren. Bo niektóre ziarna mogą podwyższać cukier w naszym organizmie.
 
Ania czyli jednym słowem Twój organizm nie tolerował tego chleba. Mnie np diabetyk powiedziała, że lepiej kupić chleb graham czy żytni bez ziaren. Bo niektóre ziarna mogą podwyższać cukier w naszym organizmie.

Kamkaz może i mogą ale raczej też powodują powolniejsze uwalnianie cukru bo to błonnik - tak też radziła mi moja diabetolog. Chleb trzeba testować na sobie bo każdemu co innego służy. U mnie graham i właśnie sam zytni bardzo nie służył jedynie mogłam razowy czy to czysty czy że slonecznikiem i probody bo reszta wcześniej czy później niestety podbijają mi cukier także musisz próbować i sprawdzać
 
Czyli u niektórych może być dobrze a u niektórych niestety nie z tym samym chlebem. Jednym słowem metoda prób i błędów.
U mnie wczoraj cukier cały dzień w normie. Dziś na czczo 87 czyli też może być.
 
Ten chleb najbardziej problematyczny a jeść go trzeba. Ten co dostawałam to był pszenny z otrebami i siemieniem lnianym.
Dla mnie pro body musiał być z jakimś innym bo po samym cukry trochę za niskie.
Ale reszta szpitalnego jedzenia naprawdę spoko. Póki co dalej czekamy. Jedna dziewczyna z sali poszła rodzić to wieczorem pójdziemy ja odwiedzić.
 
Kamkaz dokladnie tak, musisz sama probowac, no i z chlebem właśnie najtrudniej, bo jest wiele rodzajów a każdy może inaczej podnosic cukier no i czasem też zalezy od ilości, to też musisz sama sprawdzac ile czego mozesz zjeść na jeden posiłek
 
reklama
Do góry