reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Luca
Wchrzaniam biale bulki z maslem, ryz i warzywa typu ziemniak, marchewka. Poki co mam taka ochote na te rzeczy, ale bulki jem ciagle. No i na poczatku mi wywalilo 210 po bulce a pozniej z dnia na dzien spadalo i teraz po bulce na sniadanie mam ok 110, ale reszta cukrow nadal w niebie...
 
reklama
Luca
Wchrzaniam biale bulki z maslem, ryz i warzywa typu ziemniak, marchewka. Poki co mam taka ochote na te rzeczy, ale bulki jem ciagle. No i na poczatku mi wywalilo 210 po bulce a pozniej z dnia na dzien spadalo i teraz po bulce na sniadanie mam ok 110, ale reszta cukrow nadal w niebie...

Margo też tak miałam mimo przestrzegania diety aż po paru dniach się normowalo. Kiedy idziesz na wizytę do diabetologa? Twoja lekarka kazała Ci dalej mierzyć po porodzie czy w szpitalu tak Ci powiedzieli? Ja nie mierze a powinnam - kopa w d poproszę żebym zaczęła bo nawet teraz nie wiem jakie mam te cukry.
 
Sylwia dostałam ale nie mogę wysłać maila... :( nie wiem czemu, sprawdz czy napewno dobry adres mi podalas

Margo Fajnie ze tak się cieszysz z rodzinki.
A cukry może się jeszcze normuja spokojnie

Luca kop w d... ;) ale taki lekki :p
 
Luca
Mam pare dni mierzyc jeszcze w domu i wyslac doktorce mmsa z wwynikami.

Dziewczyny. Sorry za moja nieporadnosc. Aga,Luca-to jak mam mierzyc? 1h czy 2h po zarciu? I jaka norme uznac dla spokoju sumienia?
 
Margo może mierz po dwóch no i ja bym uznala to 140 za norme.
Mi diab. Juz w ogóle nie kazał mierzyć po porodzie...
Ja sama parę razy sprawdzałam z ciekawości ale po godz a i tak nie miałam jakichś wysokich wyników bo ok 120 - 140 chyba
 
Wczoraj pisałyście że zbyt niskie cukry to też źle. Ja od jakiegoś czasu nie przekraczam nawet 105 dzisiaj po sniadaniu tosta z 2 kromek chleba sera żółtego i wędliny plus cykoria z mlekiem 76 a chleb był ciemny ale nie taki bezpieczny. Nie wiem co się dzieje. Nie dawno jakiś miesiąc temu nawet po 2 kromkach biedronkowego na śniadanie miałam 140. Na pierogi jak wcześniej się skusiłam to było 150 ostatnio znów zaryzykowałam i 100... Nie ogarniam
 
reklama
Do góry