reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Dziewczyny chciałam frytki z piekarnika z selera a tymczasem czytam ze ig gotowanego selera 85 :/ pieczonego pewnie tez :( w takich momentach wkurza mnie ta dieta kiedy nie chce nic złego a i tak nie mozna....

Pesq musisz sprawdzić bo np ziemniaki z piekarnika mają najmniejsze IG i najmniej kaloryczne.

Aha i w mojej mądrej książce seler korzeń w 100g ma węgli 7,7.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Polecam chipsy z jarmuzu!!! Na przekaske :-)
Na papier do pieczenia, kawalki jarmuzu podarte (bez lodyzek), skropic oliwa, mozna posolic, podsypac papryka... Piekarnik na 100 st, moze byc z termoobiegiem. Na ok 10-15 min (az beda chrupiace). Mniam!!!

Tez mi sie wydaje, ze seler z piekarnika moze miec mniej kalorii niz gotowany.

Luca, kciuki za jutro!!!

Werci, a tobie jakie zalecenia dali odnosnie cukru? Mierzysz?
 
Werci
Jaki Slodziak! Trzymajcie sie zdrowo a Ty odpoczywaj ile wlezie teraz. Robisz mu pobudki co 3h na karmienie? :D no i powiedz mi jak podczas porodu Ci mierzyli cukry skoro zostalas bez glukometru???
 
Dziewczynki jadlam jarmużowe chipsy ale teraz jakos nie moge spotkac jarmużu... No nic sprobuje tych fryt z selera kiedys bo mam ochote. Dzis na kolacje za to Zobacz załącznik salatk.jpg taka salateczka i kanapeczki z szynka.

Werci - cudowne malenstwo, raz jescze gratulacje :-):-)
 

Załączniki

  • salatk.jpg
    47,4 KB · Wyświetleń: 58
Kurcze.
W I ciazy tez zajadalam takie salateczki...a teraz po prostu braknie mi czasu na przygotowywanie. Wlasnie wrocilam z podworka, teraz szybko zastrzyk, kolacja dla Julci, szybkie kanapki dla mnie i lece ją myc. Czekam tylko niecierpliwie juz na małzona.
 
reklama
Werci słodziak malutki, cmok :-*

Margo w szpitalu mają swój sprzęt którym mierzą cukry ciężarnym. Babki które właśnie nie miały czy glukometru czy np paski się skończyły to położne albo prosily do zabiegowego na mierzenie albo np w nocy przynosiły sprzęt i mierzyła także z tym nie ma problemu. Mnie też raz mierzyły cukier jak byłam podpięta pod ktg.
 
Do góry