reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Luca
U mnie mowili, ze bedzie 3500 a Julcia wyszla 3200 wiec i u Ciebie pewnie wyjdzie troszke mniejsze :) Ale jak na tak zaawansowana cukrzyce to super Ci dzidzie przewiduja na 3200 :) ladnie o siebie dbasz.


Ja zaraz musze skoczyc po ProBody, bo jednal mi go brak na dopychanie sie.
 
Werci super wiadomość! Gratuluję i mam nadzieję, że już tulisz syneczka w ramionach :) ale sporo się z tą wagą pomylili :)
u nas miało być 2800-3000g a było 2700 także też się trochę rąbnęli ;)
 
Jeju a ja jutro mam się zgłosić do szpitala ale dopiero ok 10 rano mam jeszcze zadzwonić czy w ogóle miejsce mają. Mam tyle do zrobienia ale leżę w łóżku i drzemie co 20 czy 30 minut i nic mi się nie chce. Dziś jem lody tak sobie wymyśliłam że zjem na podwieczorek
 
reklama
Dziewczyny chciałam frytki z piekarnika z selera a tymczasem czytam ze ig gotowanego selera 85 :/ pieczonego pewnie tez :( w takich momentach wkurza mnie ta dieta kiedy nie chce nic złego a i tak nie mozna....
 
Do góry