reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Dziewczeta...gdzie ta Wasza cukrzyca? Jeszcze po kukurydzy byc tak w normie to jakis fenomen :D Ja zjadlam dwie kromki z wedlina i pomidorem plus 2 jajka i po kolacji mialam 128...myslicie, ze za duzo sie opchalam?
 
Nocne mierzenie 84 ...

Mamuśka odważna jestes - wszystko z najwyzsego IG !!! Ja nawet nie patrzę na takie produkty.

Margo kukurydza w kolbie ma niskie ig i można - wg moich tabelek :) kolacja u ciebie normalna tylko cukry szaleją :/ znam tę melodię...
 
Margo dodaj ... Ja dodałam i utrzymało sie z nocy 84 ;)) byle tak dalej i w końcu jakis dzien bez przekroczeń.

No i niestety po śniadaniu 152 :/ jutro dodaje do śniadania
 
Ostatnia edycja:
Anula banan zapomniałam ze ma cukry, precli zjadłam z 2 garści a piwko bez alkoholowe ma wysokie IG ? Nie wiedziałam, cukier w normie to najważniejsze

Po śniadaniu 85 ja na noc od początku mam 3 j i dają rade
 
Mamuśka piwo to masakra ma bardzo duzo słodu jest na szczycie produktów z wysokim ig i zakazane dla cukrzyków. Ale jak dajesz rade to ok :) zreszta póki co masz spokoj ja na noc biore 30j i ledwo daje rade :/
 
Mamuska zaszalalas :p Aby na pewno masz cukrzyce :D :D :D

A ja dzis na sniadanie probody i jeden kaalek zwyklego bialego i 104..ufffff

Wczoraj mialam skurcze tak co 10-15 min :( Wzielam no spe i przeszlo. Kurde nie dotrwam do 37 tyg :( :( :( :( :(
 
reklama
Hej laski

Oj mamuśka odwazna jestes nie ma co.. ja pare razy tez pokombinowałam i niestety nie ma opcji.. tylko wlasnie trzeba pomyslec o tym o czym mowila Luca - to ze jest cukier 117 po takim zarciu po godzine nie wiemy jaki był wczesniej - moze wywalilo na 200 i gwaltownie spadło czy cos :/ a to nie jesst dobre.. nie chce tu sie wymądrzac ani straszyc absolutnie, ale uwazam ze takie wyskoki typu banan to raz na jakis czas, nie przyzwyczajac sie do nich :p (ja tak robie z budyniem bez cukru np... zawsze mam graniczny cukier po nim wiec boje sie ze po krotkim czasie wybija, ale sobie pozwalam raz na tydzien - dwa)

Margo - sluchaj, tak robiac sniadanie myslalam o Tobie ;-) bo ja waże 77.. waga startowa 82 - juz 32 tydzien koncze i diabetolog nie jest zadowolona każe tyć a ja nie potrafie! A wiesz ile jem? Gdzies z 2500 kcal na pewno.. ostatnio na 2 i 3 i czesto 4 sniadanie zjadam kanapki + dodatkowo rybe lub parówe lub jajko lub wedliny pol talerza albo serek wiejski... pozniej obiad solidny (w ogole zdziwienie swiata :p po 2 mielonych z szynki + pol talerza pomidorow z oliwa + ziemniakach ok 3 - 85 cukier!!!!!! kurcze nic tylko jesc, uwielbiam domowe obiady :D ), podwieczorek, dwie kolacje (z czego jedna to np. dwie kanapki, pol makreli, salatka z mozzarella i czekolada gorzka...) i cholera jasna ... nic nie tyje. I tak pomyslalam ze jezeli Tobie sie uda tyć na tej diecie to ja juz nie wiem co robie nie tak. 7 posilkow dziennie z taka kalorycznoscia a tu nic...

2 raz z rzedu zapomnialam zmierzyc na czczo :no::no::crazy:
 
Do góry