reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Anula super, ze mialas sie kogo poradzic i że M nie ucieka przed lekarzem. Wezly moga byc od wszystkiego powiekszone. Nie stresuj sie poki nie masz zadnych wynikow., takie myslenie troche pomaga. Co prawda, co przeplakalam to moje, ale nie mozna zskladac najgorszego. Wrecz przweciwnie to moze byc blachostka. I tego Ci zycze z calego serca! Ja tez sie ndie umialam nicz cieszyc, a jakie scenarisze sie mojej glowie rodzily, to nawet nie opowiadam. Piekne imie dla coreczki :) mam w domu tez maja kochana Alicje :)
 
reklama
Anula - ja rozumiem Twoj stres, moj tez ma ciagle jakies problemy ze zdrowiem ale jego do lekarza zaciagnac.. Na pewno bedzie dobrze, zobaczysz

Margo - eh. sama nie wiem.. ja na insulinie od razu przy dwoch wyskokach ok 130 - czyli po jakims miesiacu od wykrycia cukrzycy. To tez zalezy od tego jaki Cie diab. prowadzi tak szybko daje insuline.

A teraz to juz w ogole.. a co najdziwniejsze mam niby takie dawki - sniad ok 10 j, obiad ok 2 j, kolacja ok 4 j - ale reguluje +/- o 2 jednostki sama... i lekarka powiedziala ze to jest ok - bo w sumie wiem ze jak mam makaron na obiad (nawet brazowy) to prze#bane moze byc.. a jak kasze to bedzie dobrze.. Heh.
 
Dziewczyny co sądzicie o chlebie ProBody? Muszę zmienić chleb bo niestety ten co jadłam do tej pory zaczął podnosić mi cukier :-( Czytałam że ten chleb ma bardzo niski indeks glikemiczny i że dziewczyny go stosują ale się tak zastanawiam czy on jednak jest właściwy dla kobiet z cukrzycą ciążową. A Wy jak myślicie, może też go stosujecie?


f2w3rjjga001qdp0.png
 
reklama
Ja po probody w ogole okolo 80 cukru latalam :D Ale wiem ze to kiepsko z weglami a jednak musimy je jesc dlatego probody najlepiej laczyc tak jak Margo. Tymczasem ja od kilku tygodni tez na tym 7 zbóż bo biedronke mam pod nosem a probody i czystoziarnisty na drugim koncu miasta.. ide robic mielone :)
 
Do góry