reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Mamuśka sorki z ta wielkością to jest 0,3x8mm ;) w tłuszczyk na udzie lub na pupie wchodzi jak masło - kupiłam na Allegro maja paczki po 100 szt ...
 
reklama
Hej Laski :)

Margula - ah biedactwo... Już jutro wizyta i powiedz jej że naprawde przezywasz, niech coś zaradzi. Ten stres szkodzi dziecku dlatego mi zabronila mierzyc ketony po 1,5 miesiaca stresu.. Tobie tez cos zaradzi

Mamuśka - ja od poczatku wbijam w boczki i jest naprawde dobrze.. 1 raz mialam siniaka, igly najpierw zmienialam po kazdym kluciu ale teraz juz raz dziennie bo ostatnio przyjzalam sie ze place za jedna 50 groszy! Masakra jakas ...

Diuśka - daj znac jak wyniki :)

Ide na 11:20 do diabetologa, znow bedzie o wadze gadac.... I nadal mnie strasznie kłuje pod żebrem jejuś :( Tez mnie to stresuje mimo tego ze milam usg narzadow wew. i niby wszystko ok (oprocz akcentacji UKM w prawej nerce cokolwiek to jest?) ale staram sie o tym nie myslec.. tylko wez i nie mysl jak pol dnia i pol nocy KŁUJE POD ŻEBREM :crazy::crazy:

Ide sie zbierac dziewczyny.

Hemo też dzis mi robi - ostatnio skoczyłaz 4,6 na 5 wiecc troche sie boje.
 
Lucalew no dokładnie, to samo słyszałam o tych skurczach od mojej położnej rodzinnej wczoraj. Choć u mnie się dziwili tą mocą bo mówili, że jestem szczupła i teoretycznie dla moich "gabarytów" powinno mnie to boleć. A druga sprawa, że były regularne i coraz częstsze. Dlatego migiem na badanie mnie wysłali czy czasem jednak nie rodzę :)

Anula ten poranny wynik to nie tragedia :) spokojnie. Nieprzespane noce mi też kiepsko na cukry wpływają...

Diuska fajnie, że się odezwałaś :) trzymamy kciuki za wynik krzywej! Choć z tą babką w lab to masakra jakaś, jak może w laboratorium pracować taka niedoinformowana kobieta hmm...

Xmamuska no rzeczywiście siniaki masz niezłe na tym brzuchu... mam nadzieję, że po zmianie igieł będzie lepiej!

Pesq nie stresuj się na zapas tą hemoglobiną. Będzie good :)

Margo kochana nie martw się, byle do jutra i diabetolog na pewno coś zaradzi! Stres na pewno nie służy ani Tobie ani dziecku... spróbuj się uspokoić.
 
Witajcie,
Ja dalej na diecie I cukry w miarę ok. Wczoraj przez te upały nie chciało mi się jeść i wieczorem bardzo źle się czułam. Pojechalismy na zakupy dopiero po 20, bo wcześniej było za gorąco i zjadłam loda i popilam pepsi light i cukier 86... ale miałam na nią taka ochotę, że szok! No ale potem swoje odchorowalam ;) dzisiaj mnie dalej brzuch boli, ale to nie dzidziuś, tylko coś z układem trawiennym. Może już się wszystko rozluźnia przed porodem.

Dziewczyny, szkoda mi Was z tymi skokami, niepotrzebnie się musicie denerwować, ale dobrze, że każda z Was jest pod dobrą opieka.

Ja to się przy Was zastanawiam, czy ja w ogóle mam tą cukrzyce ;) miałam wynik w dolnej granicy normy. Wszystkie wyniki z krwi naczczo ok. No i coś się chyba zmienia u mnie, bo przez całą ciążę przytyłam 2,5 kg, a przez ostatnie dwa 2 kg...
 
Werci 2,5 kg przez calą ciąże? Chyba rekord pobiłaś heheh Ja ostatnio na wizycie od poczatku ciazy +4kg

Ja mam igły 8 i siniaki na nodze ;/ A jak mialam 6 to bylo ok. Wchodziły jak w masełko :D

U mnie na czczo 93...buuuuuuu Ale jaka mialam noc....Od tygodnia spie u tesciowej i Taka burza u nas była ze zalało calą piwnice, nawet kuchnie i zalało mi telefon który lezał na parapecie :/
 
Gosik - no juz teraz 4,5 kg. Że słodkich mam tutaj to chyba najwięcej ;) ale nie wiem co się dzieje, może te ostatnie kg to woda, bo bardzo dużo pije, ale z sikaniem słabo. No I spuchniete jeatem, a wcześniej żadnych obrzęków nie miałam.
 
reklama
U mnie dziś pochmurno ale mi nadal duszno ;/ nie dogodzi ;)

Werci ja ma +9 kg :) ale odkąd mam problem z cukrem (ok3 tyg) to schudłam 1 kg i nie tyje puki co :) Tak że chyba jestem rekordzistką ;)
 
Do góry