reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Katagorka widzę ze panika Cię ogarnęła ale nie dziwie się ta koncowka jest okropna też codziennie się zastanawiam czy to ten dzień bedzie ale jak na złość wszystko przeszło tylko wilczy głód ciągle coś ciapie.

Aga mam to samo hehe a tu wszystko ustało i nic się nie dzieje:-) najgorsze ze nie wiesz kiedy i gdzie złapie najbardziej boje się ze bedr gdzieś i mi wody odejdą i co robić? Uciekać czekać na męża? Ale mam czarne scenariusze:p
 
Oj boje się właśnie bo u mnie akcja nie może się rozkręcić bo cc konieczne!!! Ze względu na zdrowie. A wczoraj jak mi powiedzieli ze łożysko dojrzale juz i tych wód taka ilość okoloporodowa to się martwię
 
nie Dziwie się a nie mogą wsiąść Cię do szpitala zeby mieć pod kontrola? W sumie do wtorku nie daleko wrazie gdybyś dotrwała ale czulabys się pewniej a tak cala w stresie jestes
 
reklama
Do góry