reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Aniolek_a mam wlasnie odkad jestem chora tylko nie wiem jak ten moj lekarz bedzie sie na to zapatrywac, bo on mial dosc, ze tak powiem zlewczy stosunek. A nastepna wizyte pewnie bede miec dopiero za miesiac chyba, ze uda mi sie wyprosic, bo on nie chce przyjmowac duzo pacjentow.
 
reklama
Dzień dobry!
Skodzia, dasz radę, na początku jest ciężko, ale jak się oswoisz z cukrzycą, to już będzie lepiej :)
Aniołek, przerażają mnie te szczepionki- co chwila coś z nimi nie tak :(
Iza, ja przy takich cukrach z rana dostałam insulinę, obijaj się do lekarza, bo przeziębienie czy nie, ale cukry są wysokie i nie ma co czekać miesiąca.
Marysia właśnie sobie zrobiła drzemkę z tatusiem, jak wstaną jedziemy do lasu na spacerek, pogoda piękna :)
 
Gusiak też jestem przerażona choć chwila coś:( ale czytalam że po prostu były źle przechowywane i mam taka nadzieję. Młodego też szczepiliśmy tylko 5w1 tylko infanrix się chyba nazywały. I wszystko było ok. Mam nadzieję że tak będzie dalej.

U nas kiepsko ze spacerami. Młody ma zapalenie oskrzeli, mąż chory, ja przeziebiona ylko Asia się na razie trzyma. Chociaż też zaczęła coś psikac:(
 
Kurcze a my nie wiemy co zrobic z tymi szczepionkami, tzn. jaka wybrac i tez nie wiemy na co dokladnie szczepic dziecko, bo slyszelismy rozne opinie. Zastanawiamy sie tez nad bankiem komorek macierzystych i tez nie wiemy co zrobic. A jest tyle roznych opinie, ze ciezko jest podjac wlasciwa decyzje.

Aniolek_a to niedobrze, ze Was tak dopadlo :(. Jeszcze jak taka ladna pogoda!
 
Witam,
a u nas okropna pogoda, zimno, buro i ponuro :-(
Gusiak u mnie wlasnie tez oboje śpią :-) to taki cudny widok :-) M dzis od rana koczował z Ikula a mi dał pospać do 9:30 to niech teraz odsypiają
Aniołek zdrowka dla Was no i by Asia sie uchowała.
Skodzia trzymaj sie dasz rade, w razie co pomożemy :-)
Iza głową do góry i sie kuruj to pewnie wszystko wróci do normy.
Wczoraj rozmiawialam z koleżanka pediatrą na temat wycofanych szczepionek i śmiać mi się chciało jak zaczęła opowiadać jak to nie byla wina szczepionki tylko sie skon czyla umowa z dotychczasaowym dostawca :-S no ale wiadomo swój swojego broni
 
Ostatnia edycja:
Oszaleje! Tak jak jadlam normalnie porcje pierogow i wszystko bylo ok teraz zjadlam 4 malutkie, kalarepe, ogorka, miseczke kapusty kiszonej i mam 154. Jak to jest mozliwe? Dzisiaj po wszystkim co zjadlam mialam tak wysokie cukry!
 
Ja w ogóle nie mogłam pierogow... może twój organizm też zaczął gorzej tolerować takie pokarmy... też lubię patrzeć na moich jak spia. A jak uda się że śpi mąż, asia i młody to już wogóle super widok:sly:
 
Iza, ja na początku cukrzycy też miałam piękne cukry, niestety im dalej tym gorzej. Im wyższa ciąża - tym wyższe cukry, dopiero 3-4 dni przed porodem miałam znów niskie cukry. Także trzymaj dietę, żeby się nie stresować przy takich skokach.
Byliśmy dziś w lesie i na ognisku - cudownie było :)
 
reklama
Ja dzis jestem w szpitalu, od jutra startujemy z profilem glikemicznym, jak cukier nie bedzie skakal to ze 3 pelne doby mnie pokluja, a jak nie to bedzie 20 wkluc czyli 5 dni. Pozniej czeka mnie poradnia diabetologiczna w Matce Polce. Minal piaty dzien rygorystycznej dietki bez cukrow i 1,5kg mniej na wadze, ale tez brak zgagi uffff. Wyluzowalam juz, zeby tylko Mala byla zdrowa to wszystko bedzie super. Dziekuje za wsparcie, kochane jestescie :-*
 
Do góry