reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Nie denerwuj się Iza. Też im dalej tym organizmowi dużej produkować insulinę. Ale myślę że przeziębienie jak najbardziej może mieć wpływ na wariujace cukry.
 
reklama
Dzieki, bo ja od kilku dni kota dostaje przez to ;) dlatego tez tak sie dolowalam przez ten tydzien ;) Na szczescie mam wizyte u diabetologa w poniedzialek. A chcial sie mnie pozbyc i chcial, zebym przelozyla na kwiecien :p
 
Hej a mi lekarz pozwolil powtorzyc badanie i dzis byla powtorka z rozrywki, maz mi odbierze wyniki i zobaczymy. Jak po 2h bedzie wiecej niz 140 to ide do szpitala po niedzieli bez gadania. Ale i tak diete trzymam, lekko i zdrowo. Dzieki za wsparcie :-*
 
Skodzia a dlaczego lekarz pozwolil Ci powtorzyc badanie? U mnie byl taki problem, ze w dniu badania nie spalam i jadlam po nocach. Lekarze powiedzieli mi, ze oni nie sa pewni co do tej mojej cukrzycy ciazowej pomimo tego, ze czasami mi wychodza cukry. Mowili, ze to jest normalne, ze cukry wychodza nawet zdrowej osobie. Ale mowili tez, ze masz wynik 50/50 i zawsze istnieje ryzyko, ze ta cukrzyca jest. Mowili, ze lepiej byc przezornym niz pozniej miec komplikacje. Dlatego ja wybralam opcje, ze mam cukrzyce ;).
 
Dziewczyny wlasnie przeczytałam informacje ze wycofano szczepionkę 5w1. Pisze z telefonu wiec nie moge wkleic linka informacje mozna znaleźć na facebooku jest tam numer i seria
 
Iza marta, no masz Ci babo placek - mnie tez cos bierze przeziebienie!!! Ale takie wirusowe, tesciowa mi przywlokla do domu, zarazila meza a on mnie!!! :banghead:
A Ty bierzesz cos na to przeziebienie? Moze to Ci podnosi cukier? Albo poszukaj jakiegos powodu...
U mnie poranne wyniki typu 90 wyszly po zmianie mydla do rak. Ciutke wyzsze sa tez przy chlebie razowym. Jak jem pieczywo dla diabetykow to moge sobie pozwolic na o wiele wieksze porcje a nawet slodsze dodatki.
 
Ostatnia edycja:
Kochane wyszla lipa totalna 107-221-179, na szczescie nie ma cukru w moczu, jutro ide do szpitala i od poniedzialku beda robic mi profile. Trzymam restrykcyjna diete. Mam nadzieje ze uda im i mi sie to wszystko unormowac jakos. Wczoraj mialam dzien z glowy, ale dzis to jakos przetrawilam...
 
Skodzia bedzie dobrze! Zobaczysz! Najgorszy jest pierwszy szok, a potem to juz przychodzi automatycznie.

U mnie dzien w dzien ok 100 na czczo i dalej przeziebiona jestem :(.
Zreszta tak jak pisalam ostatnio zjem bylo co a wyniki kosmiczne! Najlepiej to nic nie jesc i zywic sie powietrzem ;). Myslicie, ze dostane insuline czy oni tak od razu nie daja insuliny? Szczerze to mnie jest juz wszystko jedno. Ja chce juz urodzic i zeby dziecko bylo zdrowe ;). A do planowego terminu porodu zostalo mi 8 tyg. Mam nadzieje, ze mala bedzie chciala wyjsc juz w 38tc i nie bedzie przenoszona ;). Ciekawa jestem jak to bedzie, bo moj termin jest potwierdzony zarowno z om jak i z usg :D. Nawet moge miec cc, ktore tak strasznie niechcialam. Juz tak mi wszystko obojetne :D
 
reklama
Jeśli masz codziennie 100 na czczo to mogą chcieć Ci wprowadzić insulinę. Chociaż to wszystko zależy od lekarza. Ale pamiętam że moja pani doktor przestrzegała mnie przed porannymi w normie.
 
Do góry