reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
witajcie:)

Ja jak większość z Was mam stwierdzoną cukrzycę, dopiero od poniedziałku mam dietę.... ale u lekarza byłam dopiero w piątek i to wtedy otrzymałam glukometr i mierzę cukier, i cały czas przekracza normy:-( jedynie na czczo jest ok...

u mnie też tak było. Tylko na czczo cukry miałam w normie. Niestety nie udało mi się samą dietą wyregulować ich i dostałam insulinę. Mam nadzieję,że w tej ciąży nie spotka mnie to samo....
 
aga - właśnie tak!:-) nie pochwaliłam się, bo Mała wykluła się 28.12., a ja od tamtego czasu byłam tak padnięta, że nawet nie miałam siły pisać na forum:D <ba! nawet czytać forum nie miałam siły!>
 
No o Tigi gratulacje ogromne i czekam na więcej informacji jak się ogarniesz :)
Jolcia witaj!
Elleni to trzymamy kcuki by tym razem obyło się bez zbędnego stresu zwanego cukrzycą.
 
Witaj Jolcia!
Tigi- serdeczne gratulacje!!
Aniołek - czas zasuwa jak nie wiem, Marysia skończyła już 12 tygodni! Zaczęła mi przesypiać noce i to dosłownie- ostatnio jak uśnie około 22 tak budzi się o 7-8 rano na cyca :) Jak mi pierwszy raz tak przespała, obudziła mnie gęganiem, zobaczyłam na zegarku, ze jest po 8, to się aż przestraszyłam, że dziecko tyle godzin nie jadło, a ja sobie spałam! Stanęłam nad łóżeczkiem, a ona zobaczyła mnie i w śmiech :) a w gorsze noce budzi się jeszcze około 3-4, a ja się teraz bardziej wysypiam, niż jak byłam w ciąży :)
 
Gusiak to grzeczna córkę masz :) chociaż ja też nie mam co narzekać. Młoda czasami ładnie przysypia noce czasami trochę gorzej ale jest ok. Najważniejsze żeby Maluchy zdrowe były a reszta jakoś pojdzie:) nas w tym tygodniu czeka pierwsze szczepienie, przez te święta trochę nam się przesunęło. Zaczynam powoli myśleć nad chrzcinami, kiedy zrobić.
 
reklama
Aaa, zapomniałam Wam napisać- my już po chrzcinach jesteśmy, Marysia całą mszę przespała, a później na imprezie czarowała wszystkich uśmiechami :) A co do szczepień, to 14 mamy drugą dawkę i już się zaczynam martwić, jak sobie pomyślę, jak Niunia będzie płakać :(
 
Do góry