reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Katherine jak tylko przekrocze magiczne 37 tygodni tez juz bede marzyla o rodzeniu:) znaczy sie jak ide na cięcie.
U mnie cukry rano zawyzone, ale tak to jakos sie trzymam.
 
reklama
Witam,
Wpadłam tylko by życzyć wszystkim Wam szampańskiej zabawy dzisiejszej nocy, by maluszki dobrze spały a jutro dały mamusią odpocząć po szalonej nocy :tak:
My spędzamy Sylwestra w domku bo Mika w niedzielę miała 39 temperatury ale na szczęście dziś już jest dobrze, więc mamy w planie założyć sukienki, potańczyć i iść spać ;-)
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
 
Jak tam Wasze hemoglobiny glikolowane, ja dzisiaj odebralam wynik i jest rowno 6% czyli lekko ponad górną normę 5,9, chyba nie jest źle.
 
ja śpieszę się pochwalić, że po porodzie pomiary glukozy mam super, jeszcze bym sobie tę glikolowaną hemoglobinę zrobiła, a za parę m-cy obciążenie glukozą, ale wydaje się, że jest dobrze.

trzymam kciuki, by i u Was tak było!
 
reklama
witajcie:)

Ja jak większość z Was mam stwierdzoną cukrzycę, dopiero od poniedziałku mam dietę.... ale u lekarza byłam dopiero w piątek i to wtedy otrzymałam glukometr i mierzę cukier, i cały czas przekracza normy:-( jedynie na czczo jest ok...
 
Do góry