reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

aureolcia - pszenno żytni jak najbardziej (sam żytni za cieżki)

a co do preparatow dla niemowlakow to nie ma potrzeby podawania w pierwszym miesiacu jezeli karmisz piersią bo dziecko ma jeszcze przez miesiąc ochronę z zycia plodowego wiec raczej kolki ci nie grożą a na infacolu jest nawet napisane ze od 2 mż wiec na razie sie wstrzymaj

a pytanie do dziewczyn bo wlasnie niedlugo wejde w okres gdzie mozliwe bedą kolki - infacol to ten preparat ktory tak wszystkie zachwalałyscie??
 
reklama
z tego co kojarze to dziewczyny nie polecaly go.
my na szczescie kolek nie mialysmy :DDD
ufff :DDD

a co do laktatora to nie wiem czy wiecej leci dzieki temu.. sciagasz np 100ml dajesz i masz pewnosc ze dziecko zjadlo a tak z cyca to nie wiadomo czy dobrze ciagnie czy leci i wogole.. tak mi sie wydaje :)
 
wow... po 100?? emka zdradz mi tajemnice jak to robilas bo ja musze miec efekt wybuchającego cycka zeby uciagnąc 25 :-( ja nie wiem - czy ja jakos nie potrafie sie nim obslugiwac czy co? przeciez on ma budowe prosta jak budowa cepa a mi jednak cos nie wychodzi... ale jak nacisne brodawke to mleko sie pojawia wiec zbirorniki nie sa puste a jakos nie potrafie wyciagnac laktatorem....
aaaa no i mala zaczela ulewac wiec na bank mleko mam :)

ooo i nowa fotka w avatarze :)
 
ciała ketonowe mierze Keto-Diastix - paski do moczu na czczo. cukry mam w normie i nawet na pizze sobie pozwalam a potem mały spacer i jest ok ale te ciała ketonowe to czytałam że są trucizną dla mnie i maleństwa. one pojawiają się jak organizm "głoduje" i musze robić mniejsza przerwe miedzy kolacja a śniadaniem ale ja kolacje nocna mam o 2 więc nie rozumiem czemu one nadal sa a czasem bez powodu znikają... boję się że maleństwo będzie chore :(
 
daj spokoj i porzuć te czarne mysli :) z dzidzia na pewno bedzie wszystko ok a moja diabetolog mowila ze u nas to wlasnie tyw glodowe ketony sa i zeby sie nie przejmowac tylko wiecej jesc - mi pomogl chleb sojowy bo zadnego innego nie moglam :) takze glowa do gory - dzidzia i tak sobie wyciagnie z ciebie co trzeba :)
 
aureolcia - pszenno żytni jak najbardziej (sam żytni za cieżki)

a co do preparatow dla niemowlakow to nie ma potrzeby podawania w pierwszym miesiacu jezeli karmisz piersią bo dziecko ma jeszcze przez miesiąc ochronę z zycia plodowego wiec raczej kolki ci nie grożą a na infacolu jest nawet napisane ze od 2 mż wiec na razie sie wstrzymaj

a pytanie do dziewczyn bo wlasnie niedlugo wejde w okres gdzie mozliwe bedą kolki - infacol to ten preparat ktory tak wszystkie zachwalałyscie??

moja cora kolki miala juz 1 tyg zycia,niestety u nas nic nie pomagalo
skonczyla 3 miesiace i kolki sie skonczyly
co do infacolu to u nas niestety nie pomagal
 
To w co mam sie zaopatrzyć przed ewentualnymi kolkami?
A młody się pręży, robi się czerwony a efektem jest pierdnięcie.
Może ma wzdęcia?
Jest coś na to?
 
kurcze kupilam jej ten lezak i ma go w tej malej D !
wrrr...
wybredna nie wiem po kim ;p
jak obcinacie paznokcie ? bo ja tak jednym ciachnieciem ale sie mimo to drapie - pewnie tymi ostrymi bokami ;/

na chacie 26,6 chodzimy nago ja kot i Pola :))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Majka - ja też nie lubię anyżu - ale zakupiłam tę z anyżem bo nie wiedziałam, że jest inna - a jak bęfdzie trzeba to sie poświęcę - ale jak znajdziesz info gdzie zakupić z humany to podaj dalej;-) z resztą teraz sama będę szukać
a co do kolek - lepsze są te z Niemiec sprowadzane - sab simplex i lefax - chyba sie tak nazywają i chyba te dziewczyny zachwalały
Aureolcia - jaki śliczny, słodki Wiktorek:tak:
Emka - nowy awatarek - ładnie
dobre z tym chodzeniem nago z kotem po domu;-) ale już sama nie wiem co lepsze - jak za ciepło czy jak za zimno - u mnie jest w domu chłodniej niż na dworze - ja już chcę ciepło, by sie w końcu chałupa nagrzała
 
Do góry