reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

ostatnio zaczeli mowic ze Pola coraz bardziej do taty robi sie pobobna :/
ja jak patrze na nia to widze cala siebie :DDD
a wasze do kogo bardziej podobne ? :D
 
reklama
ja to swojej zadnemu nie oddam :D
beda ja wiezic aby nikt jej nic nie zrobil :D
Polka teraz co nie wezmie do reki to wklada do buzi.. nie bede non stop myla wszystkich zabawek bo to nie mozliwe..
mam nadzieje ze troche bakterii nie zrobi nic zlego ;> :D
jak chce cos porobic zmyc sprzatnac czy skorzystac z wc to stawiam ja przed tv tj baby tv i oglada i sie smieje i reaguje jak cos zabawnego jest :D kurde dopiero w brzuchu byla a juz sie poddaje czemus takiemu jak tv :/ :)
no i zaraz magiczne 4 miesiace i jesc wiecej niz mleko !! :)

tak czytam i czytam i nie wiem wkoncu co juz mozna procz mleka podawac w 4 miesiacu codziennie co raz w tyg.. :>
 
Ostatnia edycja:
Pewnie teraz zostanę na całym forum potępiona, ale mnie dołuje to ciągłe wiszenie na cycu i jest mi z tym źle i łapie jeszcze większego doła :-( Bo mymla, mymla zasypia budzi się i zas mymla i tak bez końca :szok:

A jak dam flache to jest spokój przez 3 godziny. Pomęcze się jeszcze jakiś czas ale nie za wszelką cenę. Jak sie mleko nie pojawi to przechodze na flache bo to na dzien dzisiejszy jedyny sposób żebym była szczęśliwa i mogła się cieszyć macieżyństwem.

Możecie teraz na mnie nakrzyczeć :-(
 
to moze sciagaj laktatorem :) ja tak robilam :)
sciagalam i dawalam sciagalam i dawalam :)
i tak non stop :)
ale chyba lepsze niz takie dawanie cycola non stop bo raczej nic wtedy nie mozna zrobic :/
moja pociagnela z cyca ze 3 razy przez 2 sek czyli 6 sek :D
 
tak czytam i czytam i nie wiem wkoncu co juz mozna procz mleka podawac w 4 miesiacu codziennie co raz w tyg.. :>

ja karmilam cycem tylko 3 miesiace i zaczelam od czwartego miesiaca zycia podawac jej jabluszko,potem marchewke,napewno robilam tak ze dawalam kilka dni zeby uklad pokarmowy przyzwyczail sie do czegos nowego i patrzylam jak kupy w tym czasie i czy alergii nie ma,potem wprowadzalam nastepne,a praktycznie wszystko to co od 4 miesiaca mozesz powoli wprowadzac

Pewnie teraz zostanę na całym forum potępiona, ale mnie dołuje to ciągłe wiszenie na cycu i jest mi z tym źle i łapie jeszcze większego doła :-( Bo mymla, mymla zasypia budzi się i zas mymla i tak bez końca :szok:

A jak dam flache to jest spokój przez 3 godziny. Pomęcze się jeszcze jakiś czas ale nie za wszelką cenę. Jak sie mleko nie pojawi to przechodze na flache bo to na dzien dzisiejszy jedyny sposób żebym była szczęśliwa i mogła się cieszyć macieżyństwem.

Możecie teraz na mnie nakrzyczeć :-(

wiesz ja Cie wcale nie potepiam,ja powalczylam na początku i karmilam ja cycem do 3 miesiecy ale od 2 miesiaca zycia dawalam jej i flache i cyca
mnie tez juz pozniej bardzo meczylo to karmienie,bo ona sie nie najadala i tylko wisiala
wisiala na tym cycu i trwalo to po 40 min potem 1 h przerwy i znowu 40 min,wiec dalam sobie na wstrzymanie,ale troszke chcialam pokarmic,jesli rzeczywiscie ma to tak wygladac jak p[iszesz to poczekaj pare dni i dawaj tylko flache
są kobiety ktore wcale nie maja pokarmu,dzieci jedzą modyfikowane i tez im nic nie jest
 
aureolcia - nie bede krzyczec bo to przeciez twoj wybor - ale na pocieche ci powiem ze u mnie jest to samo :) dlatego tez wszystkie posty dziewczyn zaadresuje tez troszke do siebie i za nie podziekuje, ja jeszcze musze z m walczyc bo ciagle mi flache proponuje i mowi ze nie moze patrzyć jak ja sie męczę, no i widze tez ze bardzo chcialby miec wklad w karmienie, a ja sie nie zgadzam bo widze roznice w ssaniu od kiedy kilka razy dostala butle (co prawda z moim mlekiem ale to i tak nie cycek tylko smoczek)

dziewczyny rozwaliłyście mnie tymi historyjkami cyckowymi - maria jestes the best :D:D:D a przy okazji... pisalas wczesniej ze popijasz herbatki na trawienie zeby malemu lzej bylo... ale to takie jak dla dzieci np z hippa ??? udalo mi sie znaleźć jedną herbatke laktacyjna bez anyżu (dla mnie nie do przełknięcia) z humany - tylko ze jej w aptekach nie moge namierzyć :)

a ciała ketonowe to pojawily mi się od razu przy krzywej cukrowej - najpierw w ilosci 50 a potem to juz po 150, tez sie zamartwialam bo moglam jesc i jesc i nie moglam sie ich pozbyc, zniknely dopiero przy odkryciu roku czyli chlebie sojowym - jak sie go objadlam to cukry w normie i o dziwo cial ketonowych brak (chociaz na koniec bo tak to byly przez ponad dwa miesiace)

ujj... mała sie budzi :)

dziewczyny a powiedzcie mi o co chodzi z tym szalem czepeczkowym? czy na prawde jak ide na spacer przy 20 stopniach mala jest pod kocykiem i ma postawiona bude no i cieplutka jest, to powinnam jej jeszcze czapke naciagac? raz jej zalozylam to miala mine jak pies w kagancu.... chyba po mamie nie lubi miec nic na glowie.... poradzcie cos bo nie wiem czy dobrze robie ....
 
Ostatnia edycja:
A takie ściąganie laktatorem cos da? Szczerze mówiąc waham się przed zakupem bo to dla mnie nie mały wydatek, ake jak to coś da to kupie.

Młody pomymlał cycka i śpi juz prawie 1,5 godziny więc może tam jednak coś jest...

Mogę jeść ciemny chleb pszenno-żytni? Podawać infacol?? ?A jeśli tak to czy przed każdym karmieniem??

P1030556.jpg


P1030554.jpg
 
Ostatnia edycja:
moja cycka nie chciala laktatorem sciagalam i dawalam butelke :)
czy dawalo.. no niby lecialo miesiac.. ale nie wiecej.. na pewno jesli masz wybierac miedzy laktatorem a odstawieniem od cycka zupelnie mimo ze cos tam leci to wybieraj laktator !! tylko elektryczny bo recznym sie wykonczysz :/
 
reklama
Do góry