reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Maria dobre z tym listoneszem......ja wyszłam na spacer i po jakiejs 1h, i rozmowie z robotnikami u mnie w domu-bo mieszkamy dalej u mamy- skapłam się ze nie założyłam stanika na jedna piers...a tak mi dziwnie wiało :)))tyle ze ja miałam bluzkę ubraną...

A moja znajoma czajnik bezprzewodowy postawiła na kuchence gazowej i mało co by go nie podjarała.

Ja za to cos wsadziłam dziwnego do lodówki ale juz nie pamietam co to było.....
 
reklama
Eeeeeeeeeee Aasica z stanikeim otwartym pod bluzką to ja łażę non stop - zawsze zapominam - a najgorzej jak wlaśnie na jednego cyca bo wtedy tylko jeden zwisa :-D a siku to ja dopiero od miesiąca robię pierwszy raz przed 17 :-D ale czajnik to dobre.
 
Jak go przystawiam to wydaje mi sie ze pije bo słysze że coś łyka.
Czy to normalne ze ja siedze i becze:confused: Boje sie ze bedzie w nocy ryczał, albo ze bedzie miał kolki a ja nie bede wiedziała co zrobic :szok:
Ja jestem tym wszystkim przerazona!!!! :szok:

Aureolcia początki są zawsze trudne i dla Ciebie i dla maluszka,nie placz bo stres tylko zmniejsza laktacje,Ty sie denerwujesz ,maly sie denerwuje i nic nie wychodzi
pij duzo wody mineralnej,i przystawiaj go ja najczesciej
jestes najwazniejsza dla niego a on dla Ciebie,wsio sie napewno unormuje
trzymam mocno kciuki za Was i tule mocno

dzien dobry wszystkim slodkim
 
aureolcia powalcz troche jeszcze, nie poddawaj sie za szybko. Pij duzo - herbatek na laktacje, wody, ja pilam litrami rozcienczony sok jablkowy pol na pol z woda. Generalnie mialam tak, ze jak tylko mloda przystawialam do cyca to maz lecial z wielka szklana napoju i juz na samym poczatku karmienia obalalam wszystko tak mi sie wtedy chcialo pic. Przystawiaj dzidzie jak najczesciej a jak faktycznie tego pokarmu malo to popracuj po kazdym karmieniu z laktatorem. Pamietaj, ze pokarm jest w twojej glowie. Jak bedziesz sie martwic i schizowac to go nie bedzie, a jak wyluzujesz i pomyslisz sobie a bedzie co ma byc to i pokarm bedzie. Powodzenia!



Jesli chodzi o ciala ketonowe to ja tylko czytalam, ze u cukrzyczek czesto jest ale nie mialam jeszcze, az sie dziwie bo od poczatku ciazy mocz mam idealny. W pierwszej ciazy cos tam ciagle bylo a tu czysto, oby tak zostalo.


Milego dnia!
 
do tej parowy zamowilam nawilzacz powietrza.. tylko pytanie tera czy nawilzaczy uzywa sie przy zamknietych oknach ?? nie moge na necie znalezc :> :/ :DDD
musze dzis do szopa isc a sama jestem ;/ chyba z Pola moge juz wejsc na chwile ? :> jeszcze nie byla w zadnym rosmanie ani biedronce ;)
 
emka ja normalnie chodzilam do sklepow bez zadnego cyrtolenia sie...bez sensu dla mnie takie chuchanie na dziecko....nigdy nic nie zlapala w tych sklepach a czesto sama robilam zakupy w rossmannie, kauflandzie, piotrze i pawle...no wszedzie praktycznie. wiadomo nie jak miala 2 tygodnie, ale pozniej to w ogole tym sie juz nie przejmowalam, ze to sklep. naprawde nigdzie z nia jeszcze nie bylas?
 
co do nawilzaczy powietrza to my uzywalismy go tylko zimą,wiec okna byly zamkniete

a do sklepu mozesz spokojnie na chwile z malą wejsc,my z corą chodzilismy spokojnie jak juz z miesiac no moze 1,5 miala
 
powaga nigdzie nie byla :)
czasami jak pusta lodowka a ja sama caly dzien to zapycham sie kawa by mi sie jesc nie chcialo bo do sklepu nie chcialam wchodzic ;p
dzis moze wejde :)
chcialam dotrwac do 4 miesiaca ale w sumie nie wiem po co :|
dziala dzis poczty ? czekam na pajacyki :D
a co do lezaczka to chyba woli swoj stary :///
dzis spalam od 00-00 do 8-15. tata zajmowal sie Polcia. ze tez jej placz gdy jesc chciala mnie nie przebudzil :)
dziwne ;)

a jesli chodzi o nawilzacz to u nas na chacie w chwili obecnej jest 26,7 :/ jak jest cieplej to nawet i 29,8 :/ wiec nawilzacz musi byc tylko wlasnie nie wiem czy przy otwartym oknie mozna uzywac ?
 
Witam słodkie.

emka ja z moja byłam tylko w takim małym osiedlowym a ta zaczeła płakac i jakas babcia zaczeła mi ja kołysac, bo ja stałam za wedlina a kolejka była przeogromna ale musiałam zakupy zrobic.....moja tez jeszcze nie była w biedronce ani innym wiekszym markecie.

Powiem wam że jak jestem w kosciele to tez mam dziwne mysli bo przeciez tez tam mase bakterii i wirusów lata....duzo osób starszych tj. po 65 r.ż. a przeciez to oni czesto maja te wstrętne pneumokoki....

Tez tak myslałam że w kosciele była a w markecie tez tyle samo ludzi i nawet mniejsze zagęszczenie.....ale póki co staram sie jeszcze omijac skupiska.
 
reklama
Dzień dobry!
Aureolcia - ja sie podpisuję pod tym co Dziewczyny napisały - Aasica ma rację z tą szczęśliwą mamą - tylko ja dopiszę jeszcze, że jeżeli sie nie uda i przegrasz walkę z laktacją to też masz być szczęśliwa dla Wiktorka - nie On jeden jakby co bedzie na butelce - ale trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoje cycki;-)
Misiaszek - a te ciałka masz we krwi i badasz glukometrem??? Ja za każdym razem jak robiłam mocz to miałam ciałka ketonowe - tylko w święta wielkanocne (tzn. po świętach) nie było ale wtedy cukry w normie nie były - coś za coś;-) Mi lekarz powiedział, że w ciąży zdarzają sie tez te ciałka zdrowym mamom i że mam więcej płynów pić - piłam i nie pomogło, ale przestałam się przejmować
Emka - Ciebie też zjadę - za to gadanie o wyrodnej matce - jak wrzucasz zdjęcia Poli to Ona nie wygląda na to, że Jej ktoś krzywdę robi tą butelką

miłego dnia
 
Do góry