reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
gabrirlka od Ciebie to zawsze profesjonalna odpowiedz:))...

obciązenia juz nie wiem czy zrobie bo chyba byłam umówiona do diabetologa na 1.06 i mi się zapomniało...

Ja karmię piersią i wiem ze w tych nowych wytycznych to po 4 mies. juz tez moge zacząc dawac papu....ale szczerze sobie tego nie wyobrażam ona taka malusia jest.
 
ja tez nie wyobrazam sobie ze bedzie jadla marchew dynie ziemniaki :D
no ale juz ten wiek ;p
trudne to zywienie.. jak na poczatek..
czytalam na stronie gerbera ze mozna sloiczek 48h w lodowce trzymac. taki uzywany juz. serio ?
 
Emka tak piszą, bo na początku zapomniałam dodać, że daje po kilka łyżeczek 3,4 łyżeczki polecam palstikowe na sam początek to są fajne w rosmaann z babydream a jeszcze lepsze to z tommee tippe te któe zmieniają kolor pod wpływem ciepła :)))

Podstawą są śliniaki :))) ja mam fajniutkie z froty i bardzo dużoe, najlepiej wpakować dziecko na leżaczek i tak karmić a później przejdziecie na krzesełko, ja już wsadzam w krzesełko choć mi się wydaje, że on taki mały :)))

Assica wprowadzanie słoiczków od 4 miesiąca bez względu czy karmisz piersią czy butlą, jedyna różnica to ta , że przy karmieniu piersią wprowadzanie glutenu jest to do tego polecam kaszke manna z bobovity (cięzko było mi ją dostać ) i wkońcu doczytałam (bo sama robiłam źle podając kaszkę tylko do deserku) terazwam ciepłą wodą płąskie 2 łyżeczki :)))
 
Nooo tak słyszałam i tez zastanawiam się czemu....

Im wiecej czytam o karmieniu tym głubsza jestem.

Bo pisze niby że marchewka jak karmie piersia to po w 6 m. z...
a zupki jarzynowe w 5 ....a w nich to niby co jest??
a i tak to całe wprowadzenie nowych rzeczy to tylko za zgoda lekarza i jakby dziecko mało przybierało......
jak już to niby w 5 to do mojego mlaeka dac ta kaszke manna.

Ach.............

To 2 lyżezcki tej manny trzeba dawac???na ile mleka.....ogłupiec mozna.........
 
Ostatnia edycja:
Aureolcia - mój BArtek kolkował od 2 tygodnia było strasznie - mam sab simplex i mogę ci przesłać, mam też laktator aventu ręczny i też mogę ci przesłać tak jak Gabrielka że mi go kiedyś oddasz :) Ale tak jak Majka mówi nie każdy ściągnie laktatorem a dziecko zawsze ściągnie. Ja teraz nawet nie chcę się załamywać ile ściągnę laktatorem bo z 2-3 tyg było tego 3 - 6 ml :) a mlody je i je i je i je i zadowolony :) więc chyba je więcej niż ja ściągam.
Około tego samego dnia co ty ja się zastanawialam czy nie porzucić Bartka i nei uciec - więc głowa do góry to ci minie na pewno szybciutko, hormony robią swoje i wredne są.
Emka i Aasica - no ja cycowa jestem i karmię bartka cycem i daję rano kaszkę potem obiadek - ale słoiczkowy bo nie gotuję ostatnio nic, potem daję deserek albo kaszkę. a w między czasie cały czas cyc. zaczełam od marchewki a potem jabłko a potem juz jak leci wszystkie słoje od 4 miesięcy.
A nic o łyżeczce nie słyszałam ja karmię taką fajna silikonową co ma miękką końcowkę.

Na cialach ketonowych się nie znam moja diabetolog kazała się tym nie interesować pomimo tego że na insulinie byłam.
 
no widze ze nastroje mlodych mam są bardzo podobne.... a ja glupia balam sie nawet napisac o takich skrajnosciach jak porzucenie jagody... u mnie to nawet gorzej bylo ale strach i wstyd pisac.... aureolcia ja sie caly czas w chwilach zalamania jak mi lzy same leca zastanawiam sie czy ja caly czas tej depresji nie przechodze.... i powiem ci ze sama nie wiem ale czas leci z dnia na dzien i u mnie juz lada moment 4 tygodnie miną - i nie przejmuj sie ze nie bedziesz wiedziala co zrobic... bo zawsze mozesz wziąć na ręce i przytulnąć maluszka :)

dziewczyny czy ja mogę od którejś z was odkupić ten sab simplex??? dwie sie przyznalyście to mysle ze aureolci sie w paradę nie wcisnę :D:D:D
 
reklama
dzien dobry

ale sie typowo dziecinnie zrobilo
dobrze bo niektore rzeczy musze sobie poprzypominac

u nas piekne slonko
spadamy na dzialke
do popoludnia dziewczyny
 
Do góry