reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Aloy skąd ty wiesz tyle na temat szczepionek? A może pediatrą jesteś?:-) Ale było by super :-)

Mama ola ty chba jestrś farmaceutką??? co myślisz o szczepieniach? Doradz coś dobrego na mniejszy apetyt na słodycze:-p

Aloy wózek jedo ale który?

Assica już pokazywali br\eg w wydarzeniach, dzisiaj jechałam za mioasto to widać końcówki rzepaku - chyba powtórzy się powódź z 97 roku:-(

Emka zrób sobie badania wątroby , ja no nie mogę brać tabl bo wątroba mi siadła przez nie kupe lat temu, nie lepiej ci by byłoo zrobić braciszka la Poli?;-) dwójka dzieci razem chowana (byłąm u znajomych różnica iweku to 2 lata, razem się bawią itp.) a później spirala i już koniec dzieci:-D
 
reklama
Majka ty cała przeszczęśliwa - super - Jagódka o super babeczka, a dzieci nie zawsze są takie spokojne :)

EMka Pola najwyraźniej chce siadać tak jak piszą dziewczyny i na bebiko napisane jest 2-3 miesiąć 120 (SPECJALNIE SCHODZIŁĄM NA DÓŁ ŻEBY ZOBACZYĆ) 4 miesiące 150, Pola za kilka dni ma 4 , rób jej 150ml i ile wypije to wypije najwyżej wylejesz, ja swojemu robię 180ml a itak tego nie wypija a jak zrobie 150 i machnie to dorabiam, u mnie jest tak , że z rana robie wodę gotuje filtrowaną, mam dzwbanuszek i wlewam zimnej 120 i 30 gorącej zagotowanej 5 miarek mleko gotowe do podania :::::)))

A ja się cieszyłam, że mój je, dzisiaj nie jadł4 godz, fakt w ciągu tego czasu wypił150ml kompotu czereśniowego i przyjechaliśmy do domu a on ja zawsze słoiczek je dobre pół godziny jak nie lepiej na raty i wszystko dosłownie wszystko w tym jest, za to deserek hmm od razu :)))
 
Ja tak na raty - macie pomysł na prezent na dzien matki?:-)

Emka przypomnioało mi się - Pola niech poda sobie rękę z Natanem:-D u nas łóżeczko to tylko na pokaz:-D i jakoś nie mam z tym problemu:-D
 
no nie wiem nie wiem bo Pola spi w lozeczku ;pp
my kotlety robimy smrod na tych 30 metrach oczy bola. ja balkon otworzylam Michal z kotem na klatce by nam nie uciekal ;/
porazka.. pozyczcie na jakas wieksza chate ;p
dla dobra dziecka ;p przeciez jestescie matkami ;p
 
2 pokoje.
Polka sie przebudzila ;/ ale moze zasnie jeszcze. moglaby ;p
mam mate. wczoraj na niej zasnela jak chcialm jej pampersa zmienic ;p
takto w lezaczku. najczesciej ;/
 
Alaa - witaj!
niestety nie jest to pomyłka:no: ale zobaczysz, że się przyzwyczaisz do diety i będzie Ci potem jej brakowało;-) co do Twoich pytań, to jeżeli dieta przyniesie pozytywny efekt, to wcale insuliny nie dostaniesz - ja jestem na diecie od początku lutego i chociaz zdarzały sie skoki i musiałam modyfikować dietę na coraz ostrzejszą to dałąm radę i jestem bez insuliny (jednorazowe skoki nadal mam - szczególnie po "grzeszkach"). Ja raczej nie będę mieć wcześniej porodu - przynajmniej nic mi na ten temat niewiadomo. A z dodatkowych badań to ja robiłam 3 razy HBA1C, by zobaczyć jaki jest poziom średni cukru z 2-3 miesięcy - no i przepływy na usg sa badane za każdym razem
powodzenia
Mama_ola - jak usg???? daj znać
Aureolcia - czyli czekamy razem na wielki dzień:tak:
Gabrielka - mój M właśnie już w sobote móił, że będzie powtórka z 1997r. Wczoraj wieczorem dzwoniłam do kuzyna do Raciborza i mi nie doebrał - żartowałąm, że pewnie worki z piaskiem układa - ale w sumie to nie są żarty
Emka - sama bym chciała taka pożyczkę - my mamy domek ale tak naprawdę to mamy pokój duży z dużą kuchnią, z której wydzieliliśmy aneks sypialniany i tam mamy zamiar wcisnąć jeszcze łóżeczko - ciasno, oj ciasno - znam ten ból więc z zapachami kuchennymi wszędzie
 
czesc dziewczyny

mam do Was pytanko
bo dopiero jutro pokaze moj wynik ginowi
mialam dzis obciazenie glukozą
po 1 h po 50 wyszlo mi 154
jaka interpretacja,blagam o odpowiedz
 
reklama
emka ta uwaga to tak do mnie...??? ja cię przepraszam a z tymi metrami to mozemy sobie rękę podać :) ja tez na trzydziestu (ale jeszcze pięć na dokladke) i tez niby dwa pokoje - nie jest źle ale ciekawe co bedzie jak mala podrosnie - proponuje połączyć nasze mieszkanka to się zrobi z tego apartamentowiec czteropokojowy :) a i dziewczynkom się spodoba :)
 
Do góry