reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

gabrielka mam sznaucera miniaturke :-)
Czy bóle porodowe można porównać do jakiegoś innego bólu? Skąd będe wiedziała że to te? Ja przez ten budyń już jestem zesrana :szok:
 
reklama
MKajka, aureolcia czy któraś z nas ma do was numer telefonu???

Majka ja miałam 5 cm i 1,5 godz i już był Natan, myslę, że do następnego weekendu to już będzie Jagódka:-) Aureolcia a tobie najwyraźniej też coś się zaczyna:-) kiedy masz wizyte u gin?

My jutro szczepionka brrr, muszę być spokojna, że i Natan był spokojny:-)
Muszę sie pochwalić, że wkońcu doszłąm do tego jak składać się mój wózek bo niestety ale nie umiałąm a jak próbowałam to tylko się sciekałąm a dzisiaj byłam uparta jak osioł i jest:-) a i spacerówka też już gotowa, troszkę dziwnie to wygląda bo taki chude dziecko - babcia uszyła gąbeczke (polecam przy spacerówkach, żeby włożyć materacyk, kawałek gąbki i frotą obszyć, dziecko tak się nie poci)

Dziewczyny czy wasze dzieciaczki bardzo się pocą jak śpią? ja jak podnosze synka po śnie to mokry jes śpiworek, a mam tylko czapeczke:baffled:
 
majka - nie martw się, wszystko pięknie idzie. O 3 cm mniej już rozwierania i o 3 cm szybciej do trzymania maluszka w ramionach. Dasz radę! Każda z nas musi przez to przejść prędzej czy później. A lepiej chyba prędzej, niż przenosić i mieć poród wywoływany. Trzymam kciuki bardzo, bardzo mocno!

elmoo - powodzenia u diabetologa, nie bój się. Na początek to pewnie powiedzą Ci co masz jeść i jak mierzyć cukier i na tym się skończy. Dopiero potem wizyta może być stresująca jak lekarz jest dupa (tak jak mój) i nie spodobają mu się wyniki pomiarów. Ale mam nadzieję, że Twój lekarz będzie dobrym lekarzem. A jak nie, to się nie przejmuj, my będziemy służyć swoimi doświadczeniami :-)

gabrielka - dzięki za wskazówki ubraniowe, zgłupieć można szykując wyprawkę :baffled:

maria - myślę, że spokojnie możesz zostawić te ciuszki dla następnego szkraba (no chyba, że planujesz kolejną ciążę za kilkanaście lat ;-)). Myślę, że się nie zdezaktualizują, tym bardziej jeśli byłaś z nich zadowolona. Te które dostałam mają po kilkanaście lat co najmniej, a niektóre i więcej (jedne maja metkę zachodnich niemiec :sorry2:). Sporo się od tego czasu zmieniło w sferze ubraniowej...
 
Bartek śpi w śpiochach pod kołdrą którą często rozkopuje i jest suchy - czasem ma stopy mokre, ale jemu w ogóle się pocą nogi i śmierdzą jak u starego facia :)
A jak to śpiwór i czapka??? mój nigdy nei spał w czapce.
 
Aureolcia bóle napewno poznasz :)
Ja wiem, że bolało ,ale nie pamiętam jaki to był ból, ja odkąd pamiętam to miałą bolesne miesiączki, brałam ketonal, który przepisywał mi gin, gdy nie wziełam na godzine to nie mogłam nawet wstać z łóżka i właśnie ostatnio miałam pierwszy po porodzie i żadnego bólu i oby tak zostało:-)

Dziewczyny te które już miały okres po porodzie czy to też będzie regularnie? bo ja miałą w połowie kwoetnia i czekam zastanwaiając się
Sorki za błędy bo jednocześnie oglądam lisa i słucham na temat patrioty
 
Maria ja zawsze naskróty, mój śpi w czapeczce na dworze, często go wynoszę i stawiam przed dom, ,ze miał siweże powietrze a śpiworek to to na czym śpi, a w nocy śpi albo pod kołderka albo w śpiworku, bardzo fajna rzecz, polecam bo dzieciaczki sie nie rozkryja, jak znajde na allegro to wstawie, narazie to komp mam strasznie zamulony.

Mama Ol.a każda z nas miała obsesje na punkcie ciuszków , ja mam do tej pory ale dzieciątko jak jest noworodkiem bardzo szybko rośnie i lepiej nie kupoweać za dużo

Babcia przyniosła ciuszki wyprasowane :) z dwóch suszarek :) pozytywna strona mieszkania z rodzicami :))) wziełam na służbe Nantiego czyliśpi z dziadkami :)))
 
Maria moj kot tez lnieje tak ze o matko ! kupuje mu jakies prochy na to ale g daje :/ pola ma ubranka w tych klakach a raz to nawet wlos wszedl jej pod skore !!! dobrze ze kawalek wystawal to peseta wydlubalismy :/ tragedia :/ na dodatek mnie drapie non stop i rzuca sie na mnie :/
 
a ja jeszcze jestem :) nie odzywałam sie bo uzupełniałam i kontrolowałam torbę:)
ja juz mam dosc... a zapewne te skurcze to pewnie pikus.... chociaz wolałam ten spinający się brzuch niż krzyżowe łamanie .... masakra... - dziekuję dziewczyny za wsparcie ale tak cicho liczę ze moze jednak to przejdzie..... :)

gabrielka, jako zes ty najbliżej to na prv leci do ciebie moj nr
 
reklama
Do góry