reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

ano na szczęście chyba wszystko mam... zaraz zresztą będę się pakować zeby móc spokojnie zasnąć, a jak wszystko sie ułoży to zdążę wszystko wyprasować jeszcze :szok:
z receptą to wiem ze jedyna szansa w tym ze nikt tego nie zauważy.... niestety moj M nie ma jak podjechac nawet nie chce mu glowy z tym zawracac bo i tak ma urwanie d... ;-)

Andzia S - daj znac co i jak - usg nam wyszło tak samo bo ja byłam w poniedziałek dwa tygodnie temu wiec bardzo zblizony wiek ciążowy :tak: a następne będę miała teraz w poniedziałek - trzymajcie kciuki zebym dotrwała

ooooo i na pociechę dla samej siebie ze nic zbożowego u mnie nie przechodzi - jutro ide do sklepu po mąkę sojową (ig 25 więc rewelacja) i piekę taki chlebek - tez jestem dobra ze dopiero teraz znalazlam takie mozliwosci......:crazy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Majka nie chce cie straszyc ale..... mi jak odpadł czop to było pod prysznicem po którym byłam badana i poszłąm na porodówke i 1,5 godz i już miałąm Natanka koło siebie więc jakie max 2,5 godz. :) WOW będziemy mieli Jagódkę :)

Agula z tym pieczywem to tak jak piszą dziewczyny - ja niestety mogłam jeść malutką kromeczke na śniadanie i na kolacje :( Może spróbuj mleko z płatkami owsianymi to tęz po tym miałam jak po kromce ale byłam pełniejsza.

Gizela sporo masz insuliny, takie masz wysokie cukry?

Emka ja kąpałam raz po szczepieniu jak był marudny ale ostatnio miał gorączke to sobie odpuściłam.

A ja miałąm pisać cv tzn dokończyć i nawet nie spojrzałam w tamtą stronę, jutro jadę do urzędu bo mają być jakieś spotkania organizacyjne to może coś się dowiem.
A tak to się czymś zatrułam, wszystko pbyło w porządku po zupie ogórkowej i 4 bułkach na parze do tego truskawki z cukrem i kawa 103 po 2h, ale później zjadłam jajko tak samo i mam masakre, wymioty, biegunka a jeszcze koleżanka zadzwoniła i musi jechać do szpitala co mnie też zmartwiło, ma na połowe maja termin i na koniec.

I dowiedziałam się, że niania która miała być z synkiem wyjeżdża we wrześniu i mam lipe :(
 
aasica a ty juz po szczepieniu ? :)

slyszalam ze lepiej w dniu szczepienia nie kapac ?


No pierwsze miała po 6 tyg....za niedługo czeka nas drugie.

A z tym kąpaniem nie słyszałam, a niby czemu???
Żeby dzidzi nie dawać już więcej wrażeń?bo tylko to przychodzi mi do głowy.


CZy wasze przy karmieniu piersią też tak odwracają głowę??

dziś karmiłam pod kocem :baffled: bo mała ciągle głowę odwracała, a jak nas nakryłam to grzecznie piła.

Majka pysznie ten chlebek wygląda.
jak upieczesz podziel się wrażeniami....sama bym taki upiekła , tylko gdzie ja tą mąkę sojową kupię:baffled:...no i ten czas...
 
Gabrielka a Ty jakimi szczepionkami szczepisz bo już zapomniałam??...bo niby po tych płatnych dzieci rzadziej mają gorączkę i inne objawy poszczepienne.....przynajmniej tak ma być.....


aaa i czy za każdym razem zmiany pieluszki czymś smarujecie czy rzadziej???
 
Ja nzowu na szybko bo moja 'wolna godzina' się właśnie kończy a jeszcze sprzęt butelkowo-smoczkowy wyparzyć. Zwariować idzie!
Młody cały dzień nie spał praktycznie - tylko jedna drzemka około godzinna i po kąpieli półgodzinna i teraz śpi od godzinki i już marudzić zaczyna. Najgorsze jest to, że on bardzo towarzyski i weź go człowieku noś i noś bo inaczej płacze...chyba jakieś nosidełko muszę sobie sprawić.

majka dzisiaj jak położna była to pytała się ile je, kiedy je i ile w nocy spał to jak powiedziałam, że tak długo to stwierdziła, że młody musiał być poprostu najedzony wystarczająco, że się nie obudził sam i nic nie mówiła aby go wybudzać. Do tego w szpitalu mówili (nawet taką kartkę z zaleceniami dostałam), że karmić na żądanie więc tak karmię :-)
Swoją drogą młody chyba usłyszał wątpliwości położnej co do swojej wagi bo dwa razy mi wciągnął po prawie 150ml! czyli 3x więcej niż zwykle :O a teraz leży w łóżeczku i pierdzi i p[ewnie zaraz kupa będzie.

Uciekam, może jeszcze uda mi się wykąpać zanim się obudzi :-)

P.S. Nie wiem skąd mi się pokarm bierze bo zapominam o jedzeniu i jedyne co to piję na potęgę wodę niegazowaną. Żyję suchym chlebem bo na nic nie mam ochoty poza jogurtami i ostatnio najadłam siętych jogurtów - kilka dni po grubo ponad pół litra i mi takie syfy wyskoczyły, że boję się w lustro spojrzeć - cała jestem w czerwonej, swędzącej kaszce i białych plamach ;(
I poza tym chyba sobie cycki przeziębiłam...
 
Ja mam do 7 maja mam urlop macierzynski, potem biore te dodatkowe 2 tyg, a potem mam 52 dni urlopu zaleglego, a potem nie wiem jak powiedzieć szefowi że nie wracam :) moja mama w życiu nie zostanie z małym a ja w życiu go nie zostawię z opiekunką. zresztą w warszawie najtaniej podobno biorą 3 tyś złotych za miesiąc 5 dni w tygoniu po 9 godzin!!! no to sorry ale ja tyle zarabiam - to co to za sens!

Z tym Zusem to mnie załatwilyście - muszę jutro zadzwonić do księgowej i się zapytać co mam robić i gdzie iść.

Agga - z tym mlekiem niewartościowym - to nie gadaj głupot - NIE WIERZ W TAKIE BZDURY - twoje mleko jest najlepsze i nie ma czegoś takiego jak nie wartościowe mleko matki. Karm malego non stop i na tym koniec. Ja karmiłam nawet od rana do nocy.

Aasica- właśnie Hania weszła w okres kiedy to wszyyyyyyyyyyystko ją interesuje tylko nie cyc - mega ciężki czas, mój teraz jest karmiony tylko na leżąco pod kocem :) inaczej nic nie je - bo wszystko jest takie ciekawe a widok cyca NUDA :)
smaruje na ogól tylko na noc pupę linomagiem i na tym koniec - ale ja używam wody to wtedy nie ma podrażnień.

Omleta i ciasta jadlam w ciąży - ale z mąki żytniej - pycha i cukry w normie.
Aha czop mi wypadł 3 tygodnie przed porodem!!!!!!!!!!!
 
Ah musze się jeszcze pochwalić - wczoraj o 15 karmiłam Bartka, potem wyszłam i zostawiłam go M do nocy, M go karmił dwa razy, przed snem zjadl 200ml modyfikowanego ( a normalnie ZAWSZE je maksymalnie 100 ml mojego) i spał do 7 rano!!!!!!!!!!!!!!! od 21!!!!!!!!!!!! szok! ale dziś już nie chciał modyfikowanego :-(
 
ej.. to ze Polka jest senna po tym szczepieniu to normalne ? spi i spi a jak nie spi to prawie spi :D
chyba ze.... noca wogole spac nie zamierza ! :oooo
 
reklama
no może być senna - zmęczyła się tym - wielkie wydarzenie widocznie dla niej :) czekaj do jutra jak sie będzie czuła. Moj nie zareagował na szczepionkę
 
Do góry