reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Witam słodkie.

Riterka gratulacje!!! i napisz więcej jak było i czy sn czy cc...
Super że z cukrami się wyjaśniło :-)...dużo zdrówka dla Was

agga no szkoda że tego Tantum nie dostałaś bo ja to działa p/zapalnie , p/bólowo i miejscowo znieczulająco więc pomaga....ale może nie będzie w Twoim przypadku tak potrzebne czego Ci życzę.

gabrielka mi powiedzieli że norma dla nie ciężarnej to 2h po posiłku do 135-140...a na czczo chyba do 110 jak dobrze pamiętam

A nie kazali Ci robić obciążenia???
 
reklama
na stronie z dieta dla karmiacej nie bylo nic o truskawkach - sama juz nie wiem :|
teraz czekam na 22 by test zrobic i byc spokojna ze wczorajszy "pierwszy raz" nie zakonczyl sie zaplodnieniem ;))
 
ano zaszalalam i teraz mysle tylko by test zrobic jak najszybciej :/ ;)
ruszana bylam troszke bo 10 cm bylo i Polka glowe wystawila ale mama skonczyla przec i Polka sie cofnela :D
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie do was. Test na obciążenie glukozą po dwóch godzinach wyszedł mi 144, lekarz kazał mi tylko ograniczyć "cukier w diecie", więc sie bardzo nie przejęłam,ale teraz tak czytam po necie i widze że taki wynik to już dużo, co powinnam zrobić? Następną wizyte mam dopiero 8kwietnia.
 
Witam się weekendowo:-)
riterka WIELKIE GRATULACJE:-)

Agga86 ja jak byłam w tych tygodniach ciąży co ty to również mi cukry coś skakały a myślałam że się unormują:baffled: ale teraz za to jest wszystko ok:tak:
emka to "pierwszy raz" już zaliczony szybciutko:-D ale jak taka potrzeba to czemu nie ale myślę że raczej w ciążę nie zajdziesz tak szybko zaraz po porodzie dopiero 3 tyg. minęły.Szybko się oczyściłaś po porodzie ja krwawiłam do miesiąca:szok:
emka z tego co wiem to truskawek nie wolno jeść nawet tych w dżemach są silnie uczulające,może lepszy bedzie brzoskwiniowy dżemik:)

U mnie zima pada śnieg i wieje silny wiatr bleeeeeeeee JA CHCĘ WIOSNĘ:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, mam pytanie do was. Test na obciążenie glukozą po dwóch godzinach wyszedł mi 144, lekarz kazał mi tylko ograniczyć "cukier w diecie", więc sie bardzo nie przejęłam,ale teraz tak czytam po necie i widze że taki wynik to już dużo, co powinnam zrobić? Następną wizyte mam dopiero 8kwietnia.

ewela222 a po jakim obciążeniu glukozy jesteś 50 czy 75g?

jeżeli po 75g to ja miałam podobny wynik do twojego i zostałam cukrzycową mamusią:):)
i dieta do końca ciąży i mierzenie cukrów po każdym posiłku głównym.
 
Riterka gratulacje!!!

Assica moja diabetolog powiedziała, żebym nie robiła bo to nie potrzebne obciążenie trzustki.
Megi a teraz ty - czekamy na wiadomość od ciebie. I powodzenia - oczywiście bez bólu...
 
reklama
I nie ma bialego pieczywa tylko ciemne i pelnoziarniste:)))
Witam dzieczyny i pozdrawiam weekendowo, dzisiajjjjjjjj pada deszcze:((((( , ale w porzasi - rano cukru nie mierzylam, zobacze ile po sniadanku. Przezycilam sie na mierzenie cukru rannego co drugi dzien, bo zwykle mam dobry wiec po co sie kuc:)))Milego weekendu.
 
Do góry