reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Zapomniałabym.
Wszystkim Kobietom i Kobietkom w dniu dzisiejszym i nie tylko dziś: miłości, wytrwałości i szczęścia.:happy2::-)
 
reklama
Assica niestety ściągam pokarm i podaje go w butli. Próbuje najpierw dać butlę, jak wypije połowe to przystawiam do piersi coś tam pomemla i zaczyna się płacz to znowu wracam do butelki. A w nocy jak tak robię to zazwyczaj zasypia. Niestety nie wychodzi mi przystawienie go do piersi w momencie kiedy jest głody. Zawsze najpierw dostaje kropelki na kolke a później jedzonko. Wczoraj zjadł 4 butle mojego i w nocy i dzisiaj rano już butla, a teraz czytam forum i ściągam.

Wszystkiego najlepszego Kobitki w dniu naszego święta
 
to robisz jak ja :D i twoj robi jak moja mala kobietka :D ja dzis sciagnelam 100 mojego i wypila 20 i usnela - tfu tfu - ;)))
od dzis wiecej pije bo znowu pokarmu na wieczor nie bede miec i bede musiala sztucznym faszerowac :(
spicie na brzuchu ? (to do tych co juz urodzily ;))))
 
Ostatnia edycja:
Witam słodkie.

Właśnie nastawiłam sobie czasomierz i zobaczymy jaki cukier będzie po cini minis i mleku sojowym.

Emka co do spania na brzuchu jeszcze nie spałam bo ciągle mi się wydake że nie mogę i odruchowo leże na boku.

Co do krostek to mam nadzieję że to uczulenie:confused:........mam wrażenie że dziś jest lepiej ale nie będe zapeszać......na razie zrezygnowałam z nabiału na rzecz soi....zobaczymy.


Ja nie wiem jak wy odciągacie:szok::szok: co prawda mam tani odciągacz ale się dziś namachałam równo a tam nawet nie było pół kieliszka.....chyba nie umiem:baffled::baffled:

Co do mleczka wieczorem , w nocy podobno jest najbardziej tłusty więc może dlatego szybciej zasypiają.


eaemilia to dobrze że na czczo masz dobre wyniki.......staraj się jednak choć trochę ograniczyć te grzeszki żeby nie było za wysokich wyników.


Słodziutkie co dzis macie na obiadki??i jak tam poranne cukry??
 
ja mam elektryczny aventu to sciaga w sekunde 100ml :D tez chcialam reczny ale kumpela odradzila :D powiedziala ze sie zamacham i faktycznie miala racje zamachalabym sie :D ja to uczulenie mam od hmm ponad tygodnia. w sumie niby dzis troszke lepiej bo.. nie drapie sie wogole po tym :/ moze to sposob by tego szybko sie pozbyc. jutro z Polka ide do dermatologa. zobaczymy co powie na ta jej sucha niesamowicie skorke :(

ja wczoraj zjadlam porcje rosolu i tyle :| nie mam ochoty na jedzenie :/ ani czasu na robienie :D
 
Witam sie dziewczyny poniedzialkowo, zycze milego popoludnia.
Ja zaraz zmykam za zastrzyk z progesteronem:/
Rano cukru nie mierzylam- ale zobacze jak tam po sniadanku. Widze ze sporo naskrobalyscie, pozniej bede czytac (tzn. jak wroce)
A w czoraj wieczorem pozwolilam sobie na duza porcje lodow i po godz. mialam 129 , wiec mysle ze po drugiej - bo tak mam mierzyc byloby ok. FAjnie bo teraz czasem z korzystam z tych dobroci.
Jak w poprzedniej ciazy lezalam w szpitalu to czesto podawano mi lody przy obiadku i az sie dziwilam ze cukry mam w porzadku. Zreszta dawali mi konskie porcje i jakos dawalam rade- dziwne co nie a w domku po troszeczke i czasem problem to zbic.
 
Witam poniedziałkowo:-)

Dla wszystkich kobiet WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:-)

U mnie jakoś leci cukru jak na razie ok,coś apetytu nie mam nie wiem dlaczego:confused:
Coś mnie zaczyna pobolewać brzuszek jak by na miesiączkę ale nie są to skurcze tak mi się wydaje,jestem drugi raz w ciąży a nie wiem co i jak:no::-)
To mówicie że wasze dzidzie cycusia nie chcą?
A jak z waszymi sutkami jaki krem polecacie na popękane sutki,ponoć dobry jest krem bepanthen?
assica pytałaś co na obiad: ja miałam barszcz czerwony z ziemniakami i makaron razowy z sosikiem z pieczarek i piersi kurczaka.
 
Megi no to pyszniutki ten obiadek.

Co do pobolewania mnie też bolało i mówili że to nie skurcze:baffled:.....no ale Twoje maleństwo niechaj posiedzi sobie jeszcze w brzuszku....w końcu nie ma jak u mamy:-):-)
Może odpocznij trochę.

dziewczyny aggi dawno nie było:confused:......ciekawe co tam u niej....jakoś cicho....

A co do lodów to też bym zjadła:tak:

Megi ja kupiłam przed ciążą Maltan- smarowałam przed moze ze 6-8 razy.
W szpitalu kupiłam Pure Lan ----- i ten zdecydowanie lepszy bo nie trzeba zmywać co do tego 1-ego to na ulotce nie znalazłam zmianki o tym ze moze być bez zmywania.

Tym 2-im posmarowałam w szpitalu z4-6 razy i na prawde polecam....i co ważne jak mała zapłakała to nie musiałam lecieć zmywać....tylko spokojnie dać cyca mogłam.

Za 1 zapłaciłam kole 15 zeta(maleńka tubka) za 2 - 43 zeta -39,9ml

i drugi bardziej wydajny ....
 
reklama
Witam!

Wszystkim słodkim mamom życzę spełniena marzeń w dniu naszego święta:-)

nie pisałam kilka dni, bo w weekend byłam w szkole i po powrocie padłam - męczy mnie to siedzenie cały dzień - ale pocieszam się, ze jeszcze 2 razy i odpuszczam. Nadal mam problemy z netem - liczę, że M coś dziś pokombinuje, by już był na stałe. Muszę się natomiast pochwalić, że od tygodnia mam idealne cukry - chyba sobie z nimi poradziłam a i do diety sie juz przyzwyczaiłąm. Nie pozwalam sobie jeszcze na "grzeszki", chociaż czasami przeleci przez głowę myśl, że skoro mam dobre cukry, to może by tak na coś sobie pozwolić - normalnie mechanizm jak u alkoholika (że niby mała ilość nie zaszkodzi;-)).

pozdrawiam
 
Do góry