reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

ja tez mam dobre cukry po slodyczach - 110-115
natomiast po pieczywie roznie...
ograniczam slodycze bo nie widzi mi sie mocno przytyc dostarczajac malej to co i tak zbedne...
a jesli chodzi o o slodycze dla D to podobno nie mozna bo jest w nich slodzik ktory jest zakazany w ciazy.. wiec nie jem :)
 
reklama
Agga najmniej cukru jest w cukrze:-p:-p:-p

Co do słodyczy dla diabetyków , tak jak pisze Emka nie wolno bo mają słodzik

Chyba że kupisz słodzone fruktozą--tym mogą być słodzone bo to cukier owocowy,

ale takich na rynku jest jednak stanowczo za mało:baffled::baffled:.

ja jem tylko takie wafelki i raz trafiłam na takie ciastka kruche maślane, ale na czekolade z fruktozą nie trafiłam:sorry2:
 
hej słodziaki

my nadal 2w1
ale ja już mam dość jest mi ciężko fizycznie i psychicznie

chce się rozsypać:tak::tak::tak: niech mnie potną i już

a poza tym cukry dzienne ok tylko nocny po fenoterolu jescze nie taki i nadal 28j insuliny idzie;-)

miłej niedzielki
 
reklama
Witam dziewczyny!
Mam takie pytanko. Chodzi o cebulke. Czy moge zjeść cebulke duszoną z odrobinką piersi wędzonej z indyka???:confused: Bo jakas mnie taka ochota na to wzięła a nie wiem czy to wskazane. A tak na surowo to nieznosze:no:.
 
Do góry