reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

U mnie spokój...
Cukry w normie, wczoraj po kluskach na obiad i 2 kawałkach ciasta marchewkowego było 130 :szok: nie najlepiej, ale też bez szczególnej masakry.... Pozostałe pomiary idealnie ;-)
Mały rośnie modelowo i przybiera 250g na tydzień - teraz waży już 2770g :-) Na drugim ktg wszystko wyszło ok, kolejne za tydzień - chociaż liczę, że do tego czasu urodzę....
Zazdroszczę tym z Was, które mają już maluszki przy sobie...:tak:
 
reklama
mialam dzis ochote na ser camambert. zjadlam kanapke z kilkoma plasterkami i salata lodowa a potem przeczytalam ze lepiej nie jesc takich serow :(
co wy na to ? :confused::baffled:
 
nie powinno sie jesc serow plesniowych w ciazy ze wzgledu na zagrozenie listerioza, ale nie martw sie. w Polsce te sery sa robione z mleka pasteryzowanego, wiec sa bezpieczne.
 
Młode mamy czy byłyście już na kontroli u gienkologa po 6tyg???
Koniecznie się wybierzcie i się badajcie

Byłam wczoraj a dziś jestem już po zabiegu. Zostało mi kawałek łożyska - nie miałąm żadnych objawów - typowa rutynowa kontrola a tu niespodzianka - tragedia. Dobrze ze wypisali odrazu po zabiegu. Niestety moj Maly jest na sztucznym pokarmie, 24h po znieczuleniu (glupi jasiu) nie moge karmic. dostalam antybiotyki i jakies tabl na obkurczenie macicy, wiec czuje sie jak po porodzie!!!
 
Cześć dziewczyny !!!
Na początku się przywitam i przedstawie swą ciążę 29 tydzień synek.
A teraz wyraże swoją ustracje o co chodzi z tym moim cukrem : stwierdzono cukrzyce , to 2 gi dzień miezenia trzymam dietke więc bardzo się cieszyłam z niskich wyników ale teraz to juz jestem zła bo chyba zły glukometr mi dali czy próbowałyście zrobić 2 pomiary jeden po drugim jeśli tak to czy były róznice bo u mnie są i nie wiem czy nie zmienić maszyny.
Pozdrawiam dziewczyny
Bede wdzieczna za odpowiedz:)
:-)
 
reklama
Ja wogóle sie na tym nie znam ale godzine po zapiekance cukier 60 a za chwile 101 ja nie wiem. Znowu nocka z głowy. Jutro ide oddać ten bajer do szpitala.
Przecież 60 to poniżej normy. Masakra.
 
Do góry