reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

emka: terminu nie przewidzisz (jestem doskonałym przykładem) -mój mąż czekał i czekał 3 tygodnie i w końcu tydzień temu wyjechał do rzymu i dopiero w srode wieczorem przylatuje, więc jak jutro sie cos będzie działo to jestem sama. A twój najlepiej niech wieźmie sobie urlop na żądanie jak sie cos zacznie dziać -ma prawo do 4 dni w ciągu roku i musi zawiadomic o tym najpóźniej w dniu, w którym go nie będzie.
nie wiem czy posiew masz juz za soba, ale pobierają na ginekologicznym i jest to delikatne maźnięcie patyczkiem po pochwie a potem po odbycie -moze się nawet nie zorientujesz ;-)
KTG w zaleznosci od tego gdzie robisz. u mnie w szpitalu "na życzenie" kosztuje 20 zł a jak masz patologie typu cukrzyca to za darmo codziennie od 12 do 18. Koniecznie się najedz -najlepiej tuż przed wejściem, żeby zapis był "szeroki" czyli duży zygzak tętna dziecka był.

Ja ciagle w szpitalu kwitnę i zapuszczam korzenie. Małemu w ogóle sie nie spieszy na ten świat. Jedyna zmiana to odejscie dzisiaj w nocy czopa... ale skurczy brak... Mam jeszcze dwa dni i jak nic się nie wylegnie to cesarka...
Dzisiaj zgrzeszyła pączusiem i po godzinie 123 a po dwóch 127... monitorujemy dalej czy wzrosnie czy spadnie :)

mdm: jak robiezność w wyniku po 2ch godzinach! chyba jednak muszisz w labie zrobić, bo norma po 2ch do 140...
chyba ze to norma dla ciężarnych...

AgMich::-)
 
reklama
Dobre - właśnie dziś myślalam o tobie Kurosław.
Kurcze ale ty masz luksusy!!! jak nie urodzisz za dwa dni co cc!!!!!!!!!!!!:-) też bym tak chciała - a u mnie odrazu oksytocyna a nie tam cc na zyczenie :-( koszmar o niebo bym wolała cc odrazu a nie najpierw się wycierpieć a potem dopiero cc.
 
hej słodziutkie

u nas ok nadal 2w1
nocka w miarę
cukier 85:tak::tak::tak:

Kurosław a oni nie mogli by już dać ci spokoju i cie pociąć to jest molestowanie psychiczne ciężarnej:baffled::baffled::baffled:

assica jak zdrówko

riterka co u cibie dawno się nie odzywałaś

emka jak tam na ktg???

my dziś 34 tydzień zaczynamy jeszcze niedawno był to szczyt moich marzeń:tak::tak::tak:

samych słodkości:tak::tak::tak:
 
Witam słodziutkie.

Rybka no ja dalej trochę chrypie.....jade na antybiotyku i właśnie nie wiem czy działa......niby poprawa jest ale dalej głos nie mój.A w piątek mam zamiar wreszcie wyjść z domciu.:tak::tak:
 
Witam słodziutkie.

Rybka no ja dalej trochę chrypie.....jade na antybiotyku i właśnie nie wiem czy działa......niby poprawa jest ale dalej głos nie mój.A w piątek mam zamiar wreszcie wyjść z domciu.:tak::tak:

to lepiej jest może jeszcze chwilę ten antybiotyk potrzebuje i będzie super
a gdzie sie wybierasz???
czsami lepiej 2 dni w domku dłużej pobyć niż coś dodatkowo załapać:tak::tak::tak:

po śniadanku 107:tak::tak::tak:
 
witam witam!
u nas ok, po wczorajszej wizycie mała waży 2200g więc chyba nie będzie duża ;)
ale jakieś bóle mi się przyplątały już zaczynam panikować :D ale dzięki temu jestem spakowana, wszystko gotowe, mogę rodzić :D
cukry ok, dzwoniłam do diabetologa, powiedziała, że już nie chce mnie więcej widzieć, że cukrzycy nie mam, bo wyniki idealne, za to gin się upiera, że cukrzyca jest i ze dalej dieta i badanie co 3-4 dni, więc nie wiem kogo słuchać?????
Rybka wow 34 tc ładnie!!! a cukry rewelacyjne, brawo!
Kurosław jeszcze chwilka i będzie po, bidulko ale cie tam przetrzymują.
Witam nowe koleżanki :)
aasica zdrówka życzę!
 
a ja po poludniu wkoncu bede miala paski haha
powoli pakuje juz walizke :)
o tym jak sie boje porodu to nawet nie mowi ;)
mala mi wpycha noge w prawy bok od 3 tyg :) alez to super uczucie :)
gdzie w warszawie moge zrobic pryw i niedrogo badanie krwi i moczu ? :-)
 
witam witam!
u nas ok, po wczorajszej wizycie mała waży 2200g więc chyba nie będzie duża ;)
ale jakieś bóle mi się przyplątały już zaczynam panikować :D ale dzięki temu jestem spakowana, wszystko gotowe, mogę rodzić :D
cukry ok, dzwoniłam do diabetologa, powiedziała, że już nie chce mnie więcej widzieć, że cukrzycy nie mam, bo wyniki idealne, za to gin się upiera, że cukrzyca jest i ze dalej dieta i badanie co 3-4 dni, więc nie wiem kogo słuchać?????
Rybka wow 34 tc ładnie!!! a cukry rewelacyjne, brawo!
Kurosław jeszcze chwilka i będzie po, bidulko ale cie tam przetrzymują.
Witam nowe koleżanki :)
aasica zdrówka życzę!


ważne że z dzidzilkiem ok
a cukrzyca ... jaka cukrzyca tylko się cieszyć:tak::tak::tak:
a wy już 36 tydzień fajnie:tak::tak::tak:
 
reklama
Witam ja już po badaniach i ... nie mam cukrzycy ciążowej!!!wszystkie wyniki w szpitalu (na czczo czy po posiłku) poniżej 90 nawet!

życze wam zdrówka
 
Do góry