reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
A wy myslicie, ze mnie tu na siłę trzymają i nie chcą cc zrobic a to na odwrót: ja bardzo go nie chcę....:-( Ale niestety na jutro na 8-9 rano mam zamówiona salę... tragedia... Maluszek nie chce wyjść a ja nie chcę żeby go wyciągali brutale na siłę... no ale jak mus to mus...
A oksytocyny mi nie moga dac bo mam brzeznie przodujące łożysko i nadcisnienie, wiec albo sn albo cc. Nie ma mowy o indukcji... a na horyzoncie ani jednego skurcza... no i juz 10 dni po terminie -ja je wynegocjowałam, bo by mnie już w zeszłym tygodniu pocięli...przynajmniej sie starałam:zawstydzona/y:

Dzisiaj jem "ostatni posiłek" przed wyrokiem, więc poszły w ruch serki homogenizowane i mam gdzies cukry po nich ;-)

Trzymajcie za nas jutro kciuki i no pewnie przez chwile nie będę sie odzywać :sorry2:
 
A wy myslicie, ze mnie tu na siłę trzymają i nie chcą cc zrobic a to na odwrót: ja bardzo go nie chcę....:-( Ale niestety na jutro na 8-9 rano mam zamówiona salę... tragedia... Maluszek nie chce wyjść a ja nie chcę żeby go wyciągali brutale na siłę... no ale jak mus to mus...
A oksytocyny mi nie moga dac bo mam brzeznie przodujące łożysko i nadcisnienie, wiec albo sn albo cc. Nie ma mowy o indukcji... a na horyzoncie ani jednego skurcza... no i juz 10 dni po terminie -ja je wynegocjowałam, bo by mnie już w zeszłym tygodniu pocięli...przynajmniej sie starałam:zawstydzona/y:

Dzisiaj jem "ostatni posiłek" przed wyrokiem, więc poszły w ruch serki homogenizowane i mam gdzies cukry po nich ;-)

Trzymajcie za nas jutro kciuki i no pewnie przez chwile nie będę sie odzywać :sorry2:

to my trzymamy kciukasy i czekamy na info :-D:-D:-D
smacznego
 
witam dziewczyny:)
Kuroslaw trzymamy kciuki wszystko będzie w porządku:)

U mnie cukry jak na razie ok,oby tak dalej

Mam pytanko czy wasze dzidzie obróciły sie już główką do dołu,bo mój skarb 2 tyg temu na wizycie był sobie miednicowo ułożony a dzisiaj jak byłam u lekarza to jest ułożony w poprzek:)
bardzo sie denerwuje że sie nie obróci i wtedy czeka mnie cc
rybka_24 gratuluję super wyników:)
 
Megi do ostatniego tygodnia może się jeszcze obrócić - nie martw się. :-D

Kuroslaw- dziwne że nie można dać oksytocyny przy przodującym łożysku, bo nadciśnienie na pewno nie jest wskazaniem do tego bo moje koleżanki właśnie miały wywoływane przez to nadciśnienie i wszystkie miały wywoływane cewnikiem, żelem i oksytocyną.
Ale nie martw się cc to fajna rzecz, nic nie tracisz :) i szybciutko wrócisz do sprawności fizycznej :-D no to trzymam kciuki i do roboty :-D
 
reklama
to lepiej jest może jeszcze chwilę ten antybiotyk potrzebuje i będzie super
a gdzie sie wybierasz???
czsami lepiej 2 dni w domku dłużej pobyć niż coś dodatkowo załapać:tak::tak::tak:

po śniadanku 107:tak::tak::tak:


No niby tak ale ja już od półtorej tygodnia w domku i już do głowy dostaje.
Od piątku biorę ten antybiotyk i wydaje mi się ze już powinno być o wiele lepiej.
A wybieram się do dentysty no i weekend może wreszcie po zakupy jeszcze jakieś bo to pranie muszę wreszcie zrobić.

Dziewczyny czemu przy oksytocynie wszystko bardziej boli????

Niby wiem że to takie wymuszenie ale się zastanawiam bo raczej mnie to będzie czekać-przynajmniej tak zrozumiałam u lekarza.

Emka jak cukry po gołąbkach???były z ryżem???
ale mi smaka narobiłaś.

Ja upiekłam sernik z małą ilością cukru.
 
Do góry