reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Rodziłam przez cc ale to dlatego że po 14 godzinach zatrzymała mi się akcja porodowa na 9 cm :-( ale cały czas musiałam mierzyć cukier - co dwie godziny i mimo tego że tyle godzin nie jadłam i nie piłam ( a w sumie już dzień przed zabronili mi jeść i pić) to cukier mi nie spadł za bardzo. Więc można rodzić sn tyle, że mi się nie udało :-(
A mój maluch waży już 5 kg a ile ma cm to nie wiem ale wielki jest :-D rośnie i rośnie, już od wczoraj sam głowę trzyma i podnosi i patrzy się już tak dojrzalej :-D no niesamowicie szybko się rozwijają takie maluchy.
 
ja mam już wszystko:tak::tak::tak:oprócz spirytusu do pępka:tak::tak::tak:

czas się pakować laski:tak::tak::tak:

ja mam termin z @ na 9 marca i tego się trzymamy ale z usg na 17 lutego wychodzi bo mały duży jest:tak::tak::tak:
no i jemu sie cały czas spieszy :tak::tak::tak:
 
a jeszcze pytanko. mam skierowanie na ktg 1 raz w tyg wiec idac do szpitala na izbe przyjec i dajac takie skierowaie rozumiem ze za tydz czy 2 bede ju miala je robione bez skierowanaia bo bedzie gdzies to zaznaczone tak ?
 
ja mam już wszystko:tak::tak::tak:oprócz spirytusu do pępka:tak::tak::tak:

czas się pakować laski:tak::tak::tak:

ja mam termin z @ na 9 marca i tego się trzymamy ale z usg na 17 lutego wychodzi bo mały duży jest:tak::tak::tak:
no i jemu sie cały czas spieszy :tak::tak::tak:

rybka_24 widzę że wszystko już zapięte na ostatni guzik;-) ja powoli robię już zakupy i również muszę wszystko przygotować i czekać do szczęśliwego rozwiązania:-) ależ mam boja:tak::tak:
 
reklama
Do góry