reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Kuroslaw, Maria ma rację cc nie jest takie złe. Ja po skurczach wywołanych oksytocyną dziękowałam Bogu, ze wiozą mnie na salę operacyjną. Tylko mam radę: nie patrz za dużo w lampy, a po samym cc wstan jak ci pozwola i duzo chodz, ale za bardzo żeby obsługa nie widziala, ze jestes sprawna, bo z dzieckiem mozesz sobie nie poradzic tak od razu. Mleko moze sie nie pojawic od razu, ale jak najwiecej przystawiaj synka do piersi.
 
a jaki cukier po golabach to nie wiem bo nie wzielam glukometru ;/ a jak wrocilam to ju bylo grubo po godzinie :)
malusie golabki jak kciuk 2 szt to pewnie duzo cukru nie bylo :)
 
po kolacji 119 a wiecie co zjadlam ? sezamki i zupke chinska :/
zero wartosci odzywczych ;/ od jutra scisla dieta znowu !!
i kare jakas musze sobie dac za to ze takie byle co jadlam :)
 
witam
milego dzionka na poczatek ;)
ja z ranca 91 ;)
jutro lece na to ktg na inflancka :) rozumiem ze jak mam skierowanie na ktg 1 raz w tyg to mi gdzies w karcie zaznacza i juz bez skierowania bede co tydz mogla przychodzic ? :) wlasciwie to po co to ktg od 34 tyg ?:cool:
 
Witam słodziutkie.

Emka Ty się ciesz że możesz chodzić na ktg.U mnie nie ma takiej możliwości:no::no:
a byłabym spokojniejsza.

AgMich u Ciebie wszystko ok???

Riterka czemu Twój gin uważa że masz cukrzycę???
Przecież wyniki miałaś suuuper!
 
reklama
Do góry