reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

dzięki dziewczyny za rady profesjonalne :-):-):-) uspokoiłyście mnie trochę, będę sprawdzać tę cukrzycę powolutku i dbać o siebie i będę sie radzic po kolei - za pozwoleniem ;-)
zdecydowalam sie na wyjazd wiec odezwe sie po Nowym Roku :cool2::cool2: wesołych i białych swiat !!!!!!!!!!!!!! :happy::happy::happy::happy::happy:
 
reklama
rybka mam nadzieję, że skurcze się uspokoją, a z tymi cukrami też nieciekawie. Kurcze, że też po insulinie Ci tak skacze:no:

Maria28 sliczny synek:-)

Ja rano cukry mam w porządku, dzisiaj 81:happy:I powiem Wam, ze po słodyczach też jest ok:eek:Sprawdziłam:sorry:
 
ja tez ostatnio po slodyczach patrzylam i mialam dobre zarowno po 1h jak i po 2h :)
moze jednak mozna jesc ;pp
haha
zartuje ja nie jem nie chce byc kuleczka ;p
 
alez wiem :)
ja tez nie jem codziennie
hm 2 razy w tyg po 3 kawalki czekolady i ju :)
ja dopoki cukrzycy nie wykryto przytylam 14 ale ju 2 kilo mniej hehe :)
i w sumie lepiej sie fizycznie czuje jak jem to co jem :) tak jakos lekko :):rofl2:
 
witajcie z rana

my nadal 2w1:tak::tak::tak:

choć wieczorem było kiepsko ale dałam rade bez szpitala:tak:

dziś już byłam na pobraniu krwi
i mam tak niskie ciśnienie że nic nie chciało lecieć pani kombinowała igła mi gmerała aż zemdlałam:-:)-:)-(
potem kuła mnie raz jeszcze i poszło dobrze:tak:

wyniki koło 13

a o 14 wizyta u gina:tak::tak::tak: i zobaczymy co powie :eek:

a cukry mi szaleją na czczo 118 (norma do 85):wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
zobaczymy jak po śniadaniu będzie po 28j insuliny aż się boje:szok::szok::szok:

słodkiego dnia
 
hej kobiety znów Was witam.
mam pytanko do dziewczyn po porodzie czy wiecie jaka norma jest po obciążeniu 75 po dwóch godzinach..... bo robiłam sobie test i wyszło mi troszke sporawo....bede wdzieczna za odp. pozdrawiam
 
reklama
Do góry