reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
mają syrop z agawy.
O, nie znałam tych Wilisch, dzięki za info. Cukier w Grycanach to tylko 5% - w porównaniu z klasycznymi to kosmicznie malo. Ale właśnie dlatego nie namawiam, szczególnie że sporo tłuszczy nasyconych. Swoją drogą, syrop z agawy dodawali mi do dań w kateringu dla cukrzyków, nawet im napisałam, że trochę przesadzili...
 
O, nie znałam tych Wilisch, dzięki za info. Cukier w Grycanach to tylko 5% - w porównaniu z klasycznymi to kosmicznie malo. Ale właśnie dlatego nie namawiam, szczególnie że sporo tłuszczy nasyconych. Swoją drogą, syrop z agawy dodawali mi do dań w kateringu dla cukrzyków, nawet im napisałam, że trochę przesadzili...
Oni sami się w tym gubią, a co dopiero my
 
Ogórek kiszony uniewinniony, zjadłam identiko ale ze świeżym i 140, czyli więcej. Chore to jest, jadlam takie śniadanie od 2 miesiecy z tych samych produktów i miałam cukier 100-110. Potem w ciągu dnia mam zawsze poniżej 110 godzinę po posiłku.
 
Ogórek kiszony uniewinniony, zjadłam identiko ale ze świeżym i 140, czyli więcej. Chore to jest, jadlam takie śniadanie od 2 miesiecy z tych samych produktów i miałam cukier 100-110. Potem w ciągu dnia mam zawsze poniżej 110 godzinę po posiłku.
Mi diabetolog mówiła że pierwsze śniadanie lekkie, bo trzustka musi się "rozruszać". Chodź ja na razie jem 2 kromki chleba plus warzywa i jajko i wyniki spoko, ale mówiła że z wiekiem ciąży może być tak że będę musiała zejść do 1 kromki.
 
Ja co rano jem pomidora z jogurtem, 1 kr zytniego z masłem I tyle. Czasem nq twn chleb wejdzie trochę mozarelli czy plasterek szynki.
Nigdy sniadaniowa nie byłam.Jadlam z dziećmi w przedszkolu dopiero wiec o 8.30 i trudno. Nic innego nie wchodzi

A jak wasze na czczo. Dziś u mnie 95. Ehhh....ale moja diabetolog przy moich 112 kg powiedziala ze 120 to by było źle a 2 cyfrowe jest ok i tego się trzymam, chwała jej bo jakby nie to to bym juz dawno w kaftanie siedziała na białej sali....

Za tydzień powtórka glukozy z krwi,ciekawe jaka będzie

Jeszcze nie mialam tego badania co zbiera info z 3 miesiacy
 
reklama
Ja co rano jem pomidora z jogurtem, 1 kr zytniego z masłem I tyle. Czasem nq twn chleb wejdzie trochę mozarelli czy plasterek szynki.
Nigdy sniadaniowa nie byłam.Jadlam z dziećmi w przedszkolu dopiero wiec o 8.30 i trudno. Nic innego nie wchodzi

A jak wasze na czczo. Dziś u mnie 95. Ehhh....ale moja diabetolog przy moich 112 kg powiedziala ze 120 to by było źle a 2 cyfrowe jest ok i tego się trzymam, chwała jej bo jakby nie to to bym juz dawno w kaftanie siedziała na białej sali....

Za tydzień powtórka glukozy z krwi,ciekawe jaka będzie

Jeszcze nie mialam tego badania co zbiera info z 3 miesiacy
U mnie na czczo po przebudzeniu cukier spoko w granicach 79-85 przy 4j. insuliny. Ale jednak muszę jeść śniadanie zaraz po przebudzeniu, dziś też zeszło mi chyba z 30 min z ogarnięciem się i zrobieniem śniadanie i zmierzyłam przed śniadaniem samym i 92. Bądź tu mądry... Wzrosło z 85 na 92 w ciągu 30 paru minut... Jutro najpierw śniadaniem a potem ogarnianie się 😎
 
Do góry